Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
како бе порто не беше лош?:pos2::pos2:

имаа среќа што не им плеснавте петарда
абре што знам не играа толку слабо - просто само влегуваа до четири потоа , чао . несакаше или незнаеја :pos:
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
13
lel gi rasturija na porto:wink: porto trebase da izgubi mnogu poveke:helou:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Али Бендтнер колку е смешен хахаха :pos2: и Венгер се изнасмеа..:vozbud:
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
на пшрофесорот се му беше смешно изгледа се откачил на полувреме :pos: само се кикотеше ебаго :pos2: вела го отепа таму четворица ги друбла ко нездрав , овој се смее - имало нешто !
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
на пшрофесорот се му беше смешно изгледа се откачил на полувреме :pos: само се кикотеше ебаго :pos2: вела го отепа таму четворица ги друбла ко нездрав , овој се смее - имало нешто !
Се смее, зашто Бендтнер од 5 метра ја отера дури у аут. :pos2:
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
Се смее, зашто Бендтнер од 5 метра ја отера дури у аут. :pos2:
ама на 0 : 1 , 1 : 1 , 0 : 0 ... ќе ги намава сите ако се зезаат така , а сега си вика нека видам колку знаат да промашат :helou:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
ама на 0 : 1 , 1 : 1 , 0 : 0 ... ќе ги намава сите ако се зезаат така , а сега си вика нека видам колку знаат да промашат :helou:
Хехехе :vozbud: ама реалисти да бидеме не беше пенал врз Бендтнер, тој речиси него ни добре овој салто направи.. :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Чекај бе и јас да стаам некој слики..




Обрнете внимание на ногата :pos2: :pos2: :pos2:



 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
Хехехе :vozbud: ама реалисти да бидеме не беше пенал врз Бендтнер, тој речиси него ни добре овој салто направи.. :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
еми куро бара таму да фаулира од зад грбот - нека биде среќен што црвен не му дадоја - фаул од зад грб внатре , коко не беше пенал бре зоки ?

го акна по глуждовите , мака ми е за клиши оти жолт му дадоја .
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
еми куро бара таму да фаулира од зад грбот - нека биде среќен што црвен не му дадоја - фаул од зад грб внатре , коко не беше пенал бре зоки ?

го акна по глуждовите , мака ми е за клиши оти жолт му дадоја .
Тој можеби го допре, што според мене и тешко.. али Бендтнер направи мислиш му ја скршија ногата! Прегледај убаво

ЕДИТ: Не бе каква повреда, него интересна слика..
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Вчера слушнавте за писмото од УЕФА-ФИФА за забрана за играње на фудбал за Аде, РВП, Насри, Фабрегас, Волкот и Ебуе поради премногу скршени кичми на противничките играчи, а и сеа дознав една нова информација дека Алмунија добил отказ поради тоа што бил фатен како спие на работно место, ама не е тој крив шо да прави кој се нема работа.:pos2:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
[zEUs];1726503 напиша:
Вчера слушнавте за писмото од УЕФА-ФИФА за забрана за играње на фудбал за Аде, РВП, Насри, Фабрегас, Волкот и Ебуе поради премногу скршени кичми на противничките играчи, а и сеа дознав една нова информација дека Алмунија добил отказ поради тоа што бил фатен како спие на работно место, ама не е тој крив шо да прави кој се нема работа.:pos2:
Чича мича завршила прича.. :pos2:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
abe se naduval venger na poluvreme pa zatoa se kezeshe na se:)
hh
vela vazno odlicno izigra kako gi issheba 4 dushi ali bendtner na kraj nisho ne naprai
a cel beshe onaka pospan i u glaa ko samo so stanal od spienje xD
:wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom