Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
G

Gray Foxx

Гостин
Uste Fabianski falese da dojdi da mu cestita na Wilshere...retko vakva gletka ima na fudalskite tereni...vo isto vreme site da mu cestitaat na golot...alal da mu e pozzz
Може памтиш може не. Џузепе Роси кога го даде неговиот прв гол за Манчестер во ПЛ против Сандерленд кога цела екипа и Ван Дер Сар му честитаа.Го нема видеово на јутуб иначе ке го пастирав.
 

*БоРовИнкА*

јас не сум ЛУДА, јас ЛУДО живеам
Член од
20 јули 2007
Мислења
638
Поени од реакции
16
epa zasluzi deteto...ne samo toj site zaedno zasluzuvaat golem respekt za goleminata sto ja pokazaa vcera... gorda sum na niv... alal da im e... pozz :**
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123


Arsenal v Hull City

Emirates Stadium

27 септември , 17 : 30 , по наше време 18 : 30 - на а2 претпоставувам :)

лично хул мене ми се доста симпатичен тим , ама ќе мораат да се соочат со големината на арсенал - со фактот дека после три - четири дни играме со порто , можност и уште една шанса за градата поконкретно за дел од момците од вчера - не е ништо чудно момчето идна легенда на мексиканскиот фудбал да биде стартер ( кој ги освојува симпатиите на сите фанови на убавата игра :) )

чекам мислења :

малце : :eek:ftopic: - денис си е денис - за голот нема што на секој светска компилација е таму , потег на кариерата макар што тој ми беше еден од играчите заедно со ( рајт ) заради кои го засакав арсенал и заради кои почнав да се карам со сите :pos:

чекам дебата не кавги :pos2:

 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Може памтиш може не. Џузепе Роси кога го даде неговиот прв гол за Манчестер во ПЛ против Сандерленд кога цела екипа и Ван Дер Сар му честитаа.Го нема видеово на јутуб иначе ке го пастирав.
Mozi be brat,zato velam,toa e duhot na timot..edinstvo,kompaktnost,druzba,megusebno poznavanje,nealcnost...toa e se proizvod na profesorot..retki se vakvi timovi vo svetot..pred nekolku sezoni bese Barselona,ama poleka ko da isceznuva seto toa...mozi gresam,ali toa e moe mislenje..pozz:smir:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211


Уште една прекрасна гледка. :vozbud:

А и ова да не заборавам..

 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Член од
17 јули 2008
Мислења
496
Поени од реакции
27


Arsenal v Hull City

Emirates Stadium

27 септември , 17 : 30 , по наше време 18 : 30 - на а2 претпоставувам :)

лично хул мене ми се доста симпатичен тим , ама ќе мораат да се соочат со големината на арсенал - со фактот дека после три - четири дни играме со порто , можност и уште една шанса за градата поконкретно за дел од момците од вчера - не е ништо чудно момчето идна легенда на мексиканскиот фудбал да биде стартер ( кој ги освојува симпатиите на сите фанови на убавата игра :) )

чекам мислења :



точно така сонне и јас мислам дека не се лош тим хул мегутоа
ке паднат во сабота на емирати ....
имаат сосема солиден старт во премиер лигата со само еден пораз
и моментално се на 7 место...
Имаат доста квалитетни играчи со кои се засилија овој преоден рок
мегутоа пак ке кажам дека нема што да бараат во сабота...
Што се однесува до насиот тим во сабота очекувам Вела повторно
да е стартер во нападот најверојатно со бентнер со оглед дека во ЛШ играме со порто во вторник и мозеби шанса да добие Сонг во првиот тим
Како и да е очекувам повторно победа на Арсенал
Вчера погодив дека ке биде 6-0 :vozbud:.хахах....
Сеа типувам 2-0 или 3-0
позз
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
точно така сонне и јас мислам дека не се лош тим хул мегутоа
ке паднат во сабота на емирати ....
имаат сосема солиден старт во премиер лигата со само еден пораз
и моментално се на 7 место...
Имаат доста квалитетни играчи со кои се засилија овој преоден рок
мегутоа пак ке кажам дека нема што да бараат во сабота...
Што се однесува до насиот тим во сабота очекувам Вела повторно
да е стартер во нападот најверојатно со бентнер со оглед дека во ЛШ играме со порто во вторник и мозеби шанса да добие Сонг во првиот тим
Како и да е очекувам повторно победа на Арсенал
Вчера погодив дека ке биде 6-0 :vozbud:.хахах....
Сеа типувам 2-0 или 3-0
позз
Ке се бранат, исто како и Стоук со Ливерпул, али ние имаме несопирлив, и убиствен напад! 3-0 Мој тип. :vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom