Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 јули 2008
Мислења
40
Поени од реакции
4
Lele srcki be uste ne proodele ko so treba se rasturija od golovi. Ajde pobedava e motiv golem za niv. Sea vela ke igra i u domasno pa ke dava golovi.Pozz do site
Meggi
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Lele srcki be uste ne proodele ko so treba se rasturija od golovi. Ajde pobedava e motiv golem za niv. Sea vela ke igra i u domasno pa ke dava golovi.Pozz do site
Meggi
Срцка, имаме две одлични генерации!:vozbud: А за вела ке видиме.. тешко крај Перси и Офсајдејор. :toe:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Особено ми се свиѓаше првиот гол на Вела со тоа покажа дека звер и дека мое да дава супер голови и со десна и со лева нога а и заслужува да игра во домашното првенство инако има само 18год.
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
[zEUs];1699125 напиша:
Особено ми се свиѓаше првиот гол на Вела со тоа покажа дека звер и дека мое да дава супер голови и со десна и со лева нога а и заслужува да игра во домашното првенство инако има само 18год.
И јас истото сакам да го видам! Само што тоа нее возможно, може само да влага како со Њукасл. Реално, и ти самиот и секој навивач на Арсенал знае дека тешко против Адебајор и Ван Перси.:smir:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
zdravo na site odlicna pobeda
imame svetla idnina kako so gledam
odlicni golovi
za zal ne bev vo moznost da ja gledam od tehnicki pricini no sepak odlicna pobeda
eve nesto da se prisetime na nasata legenda
Dennis Bergkamp

http://www.arsenal.com/top-ten-dennis-bergkamp-goals-free-video
Вистинска легенда е какви голоој давал само какви пласирања какви лобоој, особено ми се свиѓа вориот гол баш памтим кога го гледав тој натпревар.:vozbud:
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
496
Поени од реакции
27
И јас истото сакам да го видам! Само што тоа нее возможно, може само да влага како со Њукасл. Реално, и ти самиот и секој навивач на Арсенал знае дека тешко против Адебајор и Ван Перси.:smir:
Точно во право си дека мозе сега за сега да влегува како резерва мегутоа ако почне да дава голови и да прикажува добра игра на секој меч зошто и да не е во првиот тим...никој не е незаменлив.. мегутоа
се сложувам со тебе сега за сега само како резерва...
позз
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
496
Поени од реакции
27
zdravo na site odlicna pobeda
imame svetla idnina kako so gledam
odlicni golovi
za zal ne bev vo moznost da ja gledam od tehnicki pricini no sepak odlicna pobeda
eve nesto da se prisetime na nasata legenda
Dennis Bergkamp

http://www.arsenal.com/top-ten-dennis-bergkamp-goals-free-video
Секоја чест на беркамп...баш сабајлево ги гледав головите.
Тој со Њу касл нема да го заборавам никогаш...:vozbud:
мн.јак гол навистина....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom