Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
колку што знам Арсенал настапува со состав кој просекот на годините според играчите е 19 години... убава младина има Арсенал само напред...
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
Бидна нешто од напреварот на интернет ќе ги проследиме бар последните 20 мин или ништо од тоа
на лајф скор :)

браво за младичите еееееееееееееееееееееее - така се игра против лут ривал , со дечињана засега петица - после сите во слаткарница :)
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
ништо нема среќа за на интернет за оваа утакмица али шо ќе ни е 5-0 и уште очекујте ( од нашите офц )
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
ke ima repriza posle utakmicava na justin.tv taka da moze da si gledate togas...

slusam na radio merida deli pasovi dobri za vela i za bendtner imase 2 golemi sansi za 6-0 ali nisto..
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
ќе глеаме ќе има хајлајтс да видиме голоите мн јаки биле а сеа знам бендтнер има шанси тука за 6-0 хх
ke ima repriza posle utakmicava na justin.tv taka da moze da si gledate togas...

slusam na radio merida deli pasovi dobri za vela i za bendtner imase 2 golemi sansi za 6-0 ali nisto..
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Добредојде andrejsimovski .
Добар натпревар...барем хајлајтц да се најде::)
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Да, па затоа прашувам, пошто го глеав на Амстердам Купот, а оваа сеозна го немав видено во ПЛ ...
eve zoki me popravi ,zaboraviv deka vleze vtoro poluvreme(sub RvP) na mecot protiv newcastle...greski sme luge pravime hehe..pozz:smir:
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
Bendtner izleze Simpson vleze.

Neznam u kolku saat ke bide reprizata ali ja sedim do 5 taka da nemam problem ako bide pokasno :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom