Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Збогум Леман.Еден од подобрите голмани што застанале меѓу стативите на Арсенал.:smir:
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
"ova e moment koga bilo koj vo karierata saka da go ima postignato..."

Збогум Леман.Еден од подобрите голмани што застанале меѓу стативите на Арсенал.:smir:

vecno ke se sekavame :



znam "na site vi razigruva" srceto , znam site disete podlaboko , znam site gi sakame ....


pozZ
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Се разбира,моментот кога ке заплачев,но по неколку секунди ТОЈ ме направи најсреќниот човек и не однесе до првото финале!
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.679
Поени од реакции
9.296
ajde edno zbogum i vo ime na fanovite na Man U za mecevite koj gi pravese pointeresni.golman so prav temperament,kvaliteten iako nekogas ce napravese nekoj bezveze kix,no sepak znaese da se izvadi vo takvi situacii.pozz
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
ajde edno zbogum i vo ime na fanovite na Man U za mecevite koj gi pravese pointeresni.golman so prav temperament,kvaliteten iako nekogas ce napravese nekoj bezveze kix,no sepak znaese da se izvadi vo takvi situacii.pozz
blagodaram , navistina "ova" vredese .... blagodaram na fanovite na man utd :)

mora da si priznaete deka siman bese podobar ne se zaebavam
neznam , taka - taka mi e , ama mad jens mi bese pojak , do blackburn ( onoj smesen gol :) :pos: budala )
neznam denes sum nostalgicno raspolozen taka da jens , pozZ za site !

Се разбира,моментот кога ке заплачев,но по неколку секунди ТОЈ ме направи најсреќниот човек и не однесе до првото финале!
se sekavam k0 sega da bese - so drugarcinja 100 kaj mene sobrani , sudijata sviri penal , site pcujat vikaaat , jas mavam nesto ... haos ... a tatko mi vika levo dolu , jens go "ulovi" i booooooooooo .... FINALE .... ubav mig onaka dolgo da te raduva .....

se citkame ! ...
 
Член од
9 февруари 2008
Мислења
211
Поени од реакции
7
AJ zbogum i od mene ke mi nedostasuva car bese :salut:
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
i u finale go faulira eto za crven i mi ide da iskrsim sFe !
 

*БоРовИнкА*

јас не сум ЛУДА, јас ЛУДО живеам
Член од
20 јули 2007
Мислења
638
Поени од реакции
16
kako i da e.. i losi i dobri momenti imase so nego... i so negoviot temperament... mnogu go sakav koga ke se iznervirase za nisto.... milo mi e sto branese za nas...
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.470
Поени од реакции
5.443
Арсенал фала за Фламини ... за ИЧ паре се исплаќа (сеа ќе стане уште поголем фудбалер) :D
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Арсенал фала за Фламини ... за ИЧ паре се исплаќа (сеа ќе стане уште поголем фудбалер) :D
Оди една страна наназад и се ке ти стане јасно:) гледам во магла си:):pos:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.470
Поени од реакции
5.443
Ја кога читав кј беше ти ... само ви се заблагодарив за Фламини, и ич не се секирајте за замена го имате Денилсон и Сонг :D
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Ја кога читав кј беше ти ... само ви се заблагодарив за Фламини, и ич не се секирајте за замена го имате Денилсон и Сонг :D
Moре заблагодари му се на Берлускони,сеа ке дигне данокот,за да може да му ја исплаќа платата:pos::pos::pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom