Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Абе да ви кажам целата работа ако изгубите ќе ја заврши Роналдо.Богами може се да се случи затоа што и двете екипи мора да се признае пола поени ги освоија во 90 минута.Многу среќа и на двете екипи.
А што во 80 треба да свири крај??
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
468
Поени од реакции
68
Дечки реално кажано не сум фан на Арсенал ама многу ми е криво што ја изгуби титулата оти 100 пати повеќе покажаа и игра и се за разлика од челзи и од Манчестер!
Ама таков е футбалот!штета!

добро сеа немој да претеруваш и ти јесте да арсенал игра супер сезонава али глеј ги манчестер совршена сезона имаат роналдо 35 гола
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
Дечки реално кажано не сум фан на Арсенал ама многу ми е криво што ја изгуби титулата оти 100 пати повеќе покажаа и игра и се за разлика од челзи и од Манчестер!
Ама таков е футбалот!штета!

добро сеа немој да претеруваш и ти јесте да арсенал игра супер сезонава али глеј ги манчестер совршена сезона имаат роналдо 35 гола
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

"али глеј ги манчестер совршена сезона имаат роналдо 35"
mancester ili ronaldo koj ima sovrsena sezona :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

olitea

I Am The Enemy
Член од
24 април 2007
Мислења
829
Поени од реакции
19
bs player daj malku optimizam

pa zosto da izgubime

se nesto mi veli denes deka RVP ke postigne gol protiv mancester i super ke e da gi tepame so 0:1 najmnogu boli no ke vidime :tv:
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
bs player daj malku optimizam

pa zosto da izgubime

se nesto mi veli denes deka RVP ke postigne gol protiv mancester i super ke e da gi tepame so 0:1 najmnogu boli no ke vidime :tv:
Ne se raboti za pesimizam i optimizam, se raboti za realnost, a realnosta e takva sto imame 6 povredeni igraci i timot e umoren i demotiviran pa ti sega vidi kolkavi se sansite da ne izgubime...
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
da se razbereme :pos2: ednostavno go imame adebayor i mancester e mnogu srekjen poradi toa:pos2: KAKVA TAPA!!!
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Ајде бе дајте им гооооо!!! Кои шанси ги имаше Арсенал... :(
 

Kirov95

• GoD •
Член од
30 ноември 2007
Мислења
1.001
Поени од реакции
5
Ајде победа сакам ботови се тие :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom