Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
Тоа е зашто нема играно многу натпревари.Арсенал има многу фудбалери од средината,тие се постари и поискусни и на нив им дава предност.Инаку неговата навистина наликува на играта на Фабрегас
ima ama vo drugi konkurencii i natprevaruvanja ne e prv tim ... se razbira pokraj FLAMini i cesc ke si igra vo kupovi i ke bide "dostojna" zamena /
da so tehnicnosta mene mi e mn slicen na cesc , vidi pogore klipcinjata ( ako ne gi vide do sega :) )




pozZ
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.685
Поени од реакции
9.324
prviot mec so wigan kako izigravte???
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
ja gledam utakmicava i ne mi izgleda deka ke pobedime :S
 
Член од
9 март 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
abe nema arsenal ee najdobar ii ne zapirliv ii site drugi mozat vodaa da imm nosat na arsenal aa na fabregas da mu cistat kopackite
 
V

Viktoranius

Гостин
Уште 10 минути, ајде бе дајте еден гол ве имам на ливче.
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
so vakva utepana igra i utepani individualci samo wigan moze da ni dade nas gol..
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
IDIOTI DA NE SE ZNAE DA SE DADE GOL A SAKA TITULA DA OSVOI EBATE DRVATA DZABE E MILAN STO GO TEPAVME SRAMOTA
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
0-0 Не очекував таков резултат. Но што е, тука е. Не е ништо загубено. Слаб натпревар особено на оние најдобрите од натпреварот со Милан, средината не функционираше баш најдобро а и реализацијата беше лоша и покрај добрите шанси. Сепак има уште 9 тешки кола до крајот, па да се надеваме дека нема да се повтори играта од денешниот натпревар.
 

olitea

I Am The Enemy
Член од
24 април 2007
Мислења
829
Поени од реакции
19
ne mozam da veruvam
katastrofa
adebajor skroz se izgubi vo vtoroto poluvreme
sramota :kesa:
 
Член од
7 април 2006
Мислења
381
Поени од реакции
5
упм, брегалница наша има поарен терен ем у трета лига ќе игра од наредната сезона! можда и таму треба да ја тражеме причината,ама веќе е касно... тај киркланд како да е магнет некој за топки...колку шутови имаше,сите топки ги фаќаше! а сеа можам да замислам колку се радуват од фан клубо на ман утд :( само они сега се радуват на тугата несреќа,а тоа се враќа у живото ! :):smir:
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
0-0 Не очекував таков резултат. Но што е, тука е. Не е ништо загубено. Слаб натпревар особено на оние најдобрите од натпреварот со Милан, средината не функционираше баш најдобро а и реализацијата беше лоша и покрај добрите шанси. Сепак има уште 9 тешки кола до крајот, па да се надеваме дека нема да се повтори играта од денешниот натпревар.
nee nisto zagubeno?! da se nadevame...
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
me "izeb*a" za 56 331 denari na edno + singl 2-2 + singl 2 denes sum 2500 zijan od niv ...
ovie kopucive wigan neka otpadnat u 5 liga , ke i ebam majkata , ona bese niva ne teren , a i samite se vinovni 5 100 % sansi , neznaea da gi napravat gol ,
za titulata ke gi tepame "onie" sto se raduvaa i vcera i denes i ke bideme sampioni , robin trebase da bide starter ... zasega tolkuz pozZ
 

*БоРовИнкА*

јас не сум ЛУДА, јас ЛУДО живеам
Член од
20 јули 2007
Мислења
638
Поени од реакции
16
auuu... kako mozat bre luge.... so vigan 0:0... auuuu do kraj me iznerviraa... kako mozat ejjj.... c c c c... katastrofa .... a na adebajor vo posledno vreme ne znam sto mu e.... 5 minuti go ima 85 kako da ne e na teren.... c c c c....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom