Кој е најдобар играч на Кајгана CS серверите?

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.540
Поени од реакции
33.746
Хохо, игра тој на кајгана уште пред да ти го објаснат и сфатиш поимот интернет.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Raperce му е никот, стара школа е он и уште други има шо не играт кантер
Да да Раперче познат како Зима у Тетово порано беше меѓу најјаките. Стварно многу многу многу јако игра, има потенцијал и не знам зш не продолжуе да игра. Изгледа го заразив со Дота па затоа :):)
 

Penja

Stajk-City is Wild West
Член од
1 ноември 2008
Мислења
82
Поени од реакции
2
Да да Раперче познат како Зима у Тетово порано беше меѓу најјаките. Стварно многу многу многу јако игра, има потенцијал и не знам зш не продолжуе да игра. Изгледа го заразив со Дота па затоа :):)
De be so taa dota jas nezz kako vi se igra samo da setate bubacki:tapp:inace ima dosta jaki playeri:helou:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Да да Раперче познат како Зима у Тетово порано беше меѓу најјаките. Стварно многу многу многу јако игра, има потенцијал и не знам зш не продолжуе да игра. Изгледа го заразив со Дота па затоа :):)
Направете кам-бек, добредојдени сте. Old School Rockz ;d
 

Wolver1nE

Ај лав пуси
Член од
31 јануари 2008
Мислења
528
Поени од реакции
46
Зима има ник на кајгана само дали е многу „многу“ ... прашање е :tapp::raz:
 
Член од
23 март 2006
Мислења
33
Поени од реакции
2
Iverson najdobar pa vie falbazii mislete zosto.negoviot kompjuter sigurnonema od tiesomnitelni programcinja kao wh aim i tako dalje rispekt iver
 

Penja

Stajk-City is Wild West
Член од
1 ноември 2008
Мислења
82
Поени од реакции
2
Znam eden drugar mou5e mu e nick ama ne igra ni na kgn ni na max public nezz zs deckoto e stvarno pro da vleze ednas na kgn site ke mislat deka e citer ama ne e
bese u germanija na natprevar,igrase za makedonija samo nezz zs ne saka da igra na kgn a mu vikam da vleze :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom