Кој е најдобар играч на Кајгана CS серверите?

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Хах на времето јаките играчи беа...сега се ботови на кгн се собираат врска немат... незнаат ни што е валк ни како се пука знаат врска немаат.... а плус тоа само заради тоа еве од сега веке не играм на кгн.. зашо се сите ботови
Oo , Ке си го смениш мислењето не се секирај , ке пораснеш кај и да е.....:kesa:
 

adr1an0*

How do I say...?
Член од
13 мај 2008
Мислења
204
Поени од реакции
13
Хах на времето јаките играчи беа...сега се ботови на кгн се собираат врска немат... незнаат ни што е валк ни како се пука знаат врска немаат.... а плус тоа само заради тоа еве од сега веке не играм на кгн.. зашо се сите ботови
Аууу..а ти про си?:pos2:
Или оти ного те тепат па срам ти е да играш.:drk:
 

Александар Wallace

Струмички
Член од
2 јануари 2008
Мислења
132
Поени од реакции
5
hihiihh pa ajde be ostane proo shorty eve moj drugar wap1 nema pojma so awp ama iq nema ama covekot ima 7-8 kilss so awp na 1 runda ama jbg ja zboref so e realno ne sum lubomoren za shorty ama bot e so awp si bill porano nesto hmmm proo ama koa sme bile nie botovi jbg ajj shorty nr1 so awp na kgn server :pipi:

Кагебе дај бе пиши кирилица .. не биди ти исклучок
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
pred malce igrafme dust2 bravo za tfl.belinger ne e citer deckoto mu ide kanterot :)
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.540
Поени од реакции
33.746
И шо оти игравте, да не отидовте до црква ти поп, он ти се исповеди дека нема чит?

Од кај знаеш дека не е :smir:
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
И шо оти игравте, да не отидовте до црква ти поп, он ти се исповеди дека нема чит?

Од кај знаеш дека не е :smir:
ladi go jas taka mislam :) :pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
@ iverson
BeGinneR не е читер , игра човекот , ако сакаш земи некое демо од клан вор увери се самиот:pipi:
@ KGB
Јусуф тој не е "Belinger" туку е "BeGinneR"
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
@ iverson
BeGinneR не е читер , игра човекот , ако сакаш земи некое демо од клан вор увери се самиот:pipi:
@ KGB
Јусуф тој не е "Belinger" туку е "BeGinneR"
Ок некои глупости тресат за се и мене ме напаравија читер ама ако се виде и чера и некни :) сега ги нема тие демек лагират им сецка се првите денови им се критични :) Нека се пронајдат самите :)
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.540
Поени од реакции
33.746
Многу го форсирате схе то (x

На 2от ден има излезено proof. Затоа тишина..
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Корњачете се најдобри!
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.540
Поени од реакции
33.746
Исто и јас мислам :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom