EEEEEHHH! Kamo i jas da ja imav ERA. PU!!! Lele ako prenesuva tetovskava od ERA kako prosla god. od pocetok, ke bide super...ako ne ce go jadem :(

ајдееееееееееееееее Првиот гол во Primera Division.
Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 0-1 во Првата минута од натпреварот. :)

F

fantomX

А бе коментаторов има врска што кажува или не? „Шустер ќе му дадел шанса на АБИАТИ на голот во продолжение на сезоната“?!?!?!

CaMeC

Рамос - 4
18 јуни 2007
2.266
10
lele i jas slusnav toa imase i drugi komentari bez vrska ama ne gi pamtam.

45
a kaj gleas???? na era ima brazilsko prvenstvo, sigurni ste deka ke davaat i spansko

16.034
9.126
Lele koj kiksevi gi pravese komentatorov na Sitel katastrofa! Abiati bil rezerven golman na Real :pos: :pos: :pos: :pos: Od tolku mnogu kiksevi sto lupase drugi ne mi teknuvaat! no najvazno od se e sto Real pobedi!

AAEEEE AEEEE AEEEE HALA MADRID!

Shorty

Вансериски
30 јануари 2007
7.277
1.496
Нешто за Рамос му згреши името... Првите 15 мин не го викаше Серхио Рамос.. подруго го викаше

Пики

amazing happens
10 март 2007
1.923
37
1 година не даваа шпанско на сител и коментаторот се испомеша:vozbud::poglava: :vozbud:

ZIKS

3.582
39
Реал Мадрид губеше од првата минута со 1-0, ама на крај победи со 2-1, а Севиља губеше од втората минута со 1-0, ама на крај победи со 4-1, први интересни натпревари од новата сезона на Primera Division. :)

16.034
9.126
Aaaa da! Go vikase Ramos Hernandez! :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: Posle vika Simao dosol od Porto :pos: :pos: Posle nekolku pati Robinho izlaga sam ovoj zapnal Diarra pa Diarra! :) Guti ka ja pogodi preckata, vika od ovde treba nekoj levak...a Guti e tipicen igrac so desnata noga :pos: :pos: da recam narodski desnjak :pos:

16.034
9.126
AUUUUUU!!! koi bea tie FANTASTIC FOUR be? tie sto ke davale po 3-4 gola na natprevar? jas mislam deka vikaa za ovie sto nemozeja da im dadat gol na Racing :pos: :pos: Ajde barSHITlona doma.