Скинери

Статус
Затворена за нови мислења.

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
па леандра, има нацисти што се и црнци, тие што мразат црнци или белци најчесто се расисти, додека тие што мразат други нации се нацисти. :)
голема филозофија е патриотизам, нацизам и национализам... и покрај тоа што сите имаат исти цели...

зошто по ѓаволите кога некој ќе спомне нацизам мисли само на холокауст, убивање црнци и палење евреи???
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
Драги скинери.

Јсс сум далеку понапреден од вас. Ги мразам сите бои, нации, религии подеднакво. Во моето срце има доволно омраза и за вас пошо сте воглавно дебили.

Со Љубов,
Бада
:pos: dobar post ...
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
не туку за сите што слушале приказни од бабите и дедовците кои биле комунисти и не прчитале ниту една книга...
pa neke da e bas taka spored muabetite sto sum gi slusal za vas ... vrati se edna strana nazad .. i procitaj sto imam napishano ... ti mislis deka ako ste citale knigi za hitler , site drugi se mentalni i neznaat nisto ... :pos: golemo bravo za toa ... znaci sea ako nemam tetovirano kukast krst na mene i ne sum Nazi skiner ... idiot sum :pos::pos::pos: ... rekov vise ... pravenje namerno tepacki i sobiranje pari od mali deca e strasno banalna rabota ...
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
не туку за сите што слушале приказни од бабите и дедовците кои биле комунисти и не прчитале ниту една книга...
Да уошите комунисти.:tv:
Знаеш дека бевме втори на листата така? Знаеш дека ќе те немаше тебе така да беа Нацистите поспособни? :vozbud: Знам, во моментов свет без тебе изгледа поубав но морам малце да разгледувам објективно зашо и мене ќе ме немаше. :nesum:

Кој е од овие простори, а следи некој Наци сон треба да изврши самоубиство. ФАКТ. Нема дискусија. Земете и ставете си кеса врз глава и поштедете не.
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
Кој е од овие простори, а следи некој Наци сон треба да изврши самоубиство. ФАКТ. Нема дискусија. Земете и ставете си кеса врз глава и поштедете не.
ne be ... zaso oni ... nie ne sme Nazi skineri ... nie treba da se ubieme ... oni imaat tetovirano kukasti krstovi , i na ramenja nosat bricena glava bez mozok ... zar ne e toa nesto najbolje na svet ? ... :pos::pos::pos:

Филозофија: Моронска
Психологија: Дебили
Фризура: Лоша (само еден е Арчи)
ova me skina od smeenje :pos::pos::pos::pos: dobro napishano
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Абе деччччки, шо ли се случи со љубовта и мирот меѓу сите?
:pos:
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
ne be ... zaso oni ... nie ne sme Nazi skineri ... nie treba da se ubieme ... oni imaat tetovirano kukasti krstovi , i na ramenja nosat bricena glava bez mozok ... zar ne e toa nesto najbolje na svet ? ... :pos::pos::pos:
Види вака ме знаеш имавме муабет. Незнам зашто сакаш тоа да го расипеш. Кажи нешто паметно не само да вреѓаш. пошто утре којзнае каде ќе се видиме.

Само да те прашам нешто после ова кажаново твое знаеш ли како боли ѓон од Undercover?
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
Види вака ме знаеш имавме муабет. Незнам зашто сакаш тоа да го расипеш. Кажи нешто паметно не само да вреѓаш. пошто утре којзнае каде ќе се видиме.

ok te znam .. nemavme kujznae kolku muabet .. ali kolku tolku ...
drugo ... na predhodnata strana napishav nesto za eden skiner sto go znam (procitaj go), isto rekov i da ne me svatis pogresno , ne mislam deka site skineri se takvi ... toa sto zboram vakvi raboti ne znaci deka ako utre te vidam negde ...odma ke pocnam da te pcujam i vregjam ... bi te ispostuval maksimalno ako zasluzis ...

Само да те прашам нешто после ова кажаново твое знаеш ли како боли ѓон од Undercover?
ako mislis deka treba strav da me fati od ova ... si se zaebal ... ova e vise skinersko seljacki muabet ... stvarno ne ocekuev deka ke go napises...

i by the way ... nemora odma da se palis na muabetive ... po nekad me fakja dosada , pa moram da mrcham nesto , bezrazlika dali go mislam toa ili ne .. inace se i za metal muzika se imam go*na iznajadeno .. a ustvari nemase vrska nisto od toa ... taka da ...
 

Бејко

unregistered user
Член од
14 ноември 2005
Мислења
222
Поени од реакции
1
Земете и ставете си кеса врз глава и поштедете не.
Каква катастрофална грешка - ти дете немаш појма зошто служи кесата!
Кеса - помагало за снифање лепило (има една тема дефинирџилница на форумов можи ова таму да оди).
Зошто се пропагира чистота на тело и ум кога на истите се нанесуваат црни тетоважи и слоеви психотропни супстанции?
Како јас, неутрален, просечен човек, ќе бидам натеран да влезам во Вашето друштво кога јасно гледам дека 30+% од Вас злоупотребуваат алкохол и наркотици? Исчистете се однатре!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom