Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Kлипот е топ:vozbud:,само требало да се стае кое време ќе има собир на ВОЈВОДИ:toe:
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Браво за тој што го праел клипов!!
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Првиот клип што го поставив е избришан,овја е новиот:helou:
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
БРАВО ЗА КЛИПОВ:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

--- надополнето ---

Нека дојде више 26 да лудуемо малце:vozbud:
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Ме наежи клипов :) ее кога се идеше 2 лига па сеа дојдовмо до финале на куп :vozbud: едвај го чекам 26-ти :vozbud:
 
Член од
10 април 2010
Мислења
320
Поени од реакции
58
најавата скроз иста како таја од фирма за финалето звезда-војводина али добро е напраено ајде ајде уште малку и ќе биде лудооо !!!
 
Член од
7 октомври 2009
Мислења
310
Поени од реакции
151
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Како се праќа на ФБ тоа масовен инвајт? да им стигне на свите поканава, да не кликам на еден по еден...
Е нз ни ја ова:icon_frowи ја сакав таке дека ме мрзеше да се ебаам,ама мора излеа на тој што сакаш да му пратиш прво да го штиклираш па да му пратиш:toe:
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Како се праќа на ФБ тоа масовен инвајт? да им стигне на свите поканава, да не кликам на еден по еден...
Ќе идеш Инвајт френдс, и после когај ќе ти се отвори тоа за штиклирање на кого да пратиш пастирај го ова: javascript:elms=document.getElementById('friends').getElementsByTagName('li');for(var fid in elms){if(typeof elms[fid] === 'object'){fs.click(elms[fid]);}} горе у адрес барот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom