lo §ono in†eri§†a
30 јануари 2007
7.032
1.143
Е па мислам дека ги загубивме и сите шански.. полувреме заврши 0:0.. и 1ва минута од второ полувреме Дамески добива црвен картон..

812
0-0 конечен резултат, со црвен картон на Дамески во 46 минута.

2 април 2007
2.875
4
za malku ne uspeavme,da se izborime barem za prodolzetoci.
idniot pat povece sreca
majmuni prilep ne ocajuvajte ,ke ima i uste edna shansa nekad!!!!

meazza

7.032
1.143
Е па тоа е.. Повеќе среќа наредниот пат.. Шансата беше пропуштена дома.. Ама то е то..

22 февруари 2007
7.076
1.940
Lele go zaborajv mecot. 0-0 a? Epa mislam deka jasno bese po prviot mec. Ajde pojke srekja dogodina.

meazza

7.032
1.143
0:0.. и цело второ полувреме играа со играч помалку.. а за во година не ми се верува дека победа ќе биде повторно 1ва.. нема шампионски тим, сега замина и Савиќ.. пред 2 дена потпиша за Вардар..

212
se dodeka Acule e precedatel na klubot...ke ima uste mnogu razocaruvanja od pobeda

zatoa i sega igracite ke im begaat

F

fantomX

Ацуле го чека казна од УЕФА. На враќање од Талин, македонската експедиција се сретнала со судиите во Софија, кои требало со транзитен лет да си одат во Унгарија од Бугарија. И таму Ацуле почнал да ги навредува судиите со пцовки, закани и слично. И така, судиите го пријавиле тоа во УЕФА,и сега за жал, покрај Ацуле, кој ќе добие суспензија некое време, "олеснување" ќе има за касата на Победа, која и така не е којзнае колку полна:uvo:

19 март 2007
6.574
163
Кај го има ова?:tapp:

П

Паспарту

тоа ти е... од овој циганов може се да се очекува, иако според мене ако го суспендираат тоа е голем плус зашто и онака победа од него невиде никаква паметна работа. овој изгледа заборава дека уефа не е на зет му хари