Фан клуб: Лос Анџелес Лејкерс!

Член од
30 март 2009
Мислења
251
Поени од реакции
20
Уште еднаш честитки на Лејкерси за титулата и за парадата.
Се знае кои се најдобри!!! :vozbud:

А типот е луд
треба да ја гледа рекламата Није свеједно!!!
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.619
Поени од реакции
22.436
И за на крај еден идиот што се појави со дрес од Реј Ален на парадата, среќен е што извлече жива глава.

[/quote]


Што мислиш да беше тука кај нас...
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.233
Поени од реакции
8.125
Да беше кај нас, не верувам дека ќе поминеше само со полесни повреди. Веројатно сега ќе се бореше за живот во некоја болница.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Ариза добива многу многу љубов од градот на ЛА, плус и целата фамилија му е во ЛА, тешко дека ќе си оди.

Одом од друга страна малку е мистериозен, знам дека на парадата рече дека нема да си оди, ама кешот е во игра, не сум многу сигурен за него.

А за Браун не спомнаа ништо :) Баш ќе ми е жал ако отиде на друго место, детето е ненормално.

P.S Еве неколку слики од парадата.





И за на крај еден идиот што се појави со дрес од Реј Ален на парадата, среќен е што извлече жива глава.


Кој мисли дека е намерно направено ова колку да ги омаловажат Бостон нека крене два прста... !!
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Да бе, ние сме лудаци, после некоја титула цели градови демолираме. NOT!
А и се слагам со Желе, фејк е ова:helou:

BTW Lakers sucks:drk::drk::drk::drk::drk::drk:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Кој мисли дека е намерно направено ова колку да ги омаловажат Бостон нека крене два прста... !!

И јас мислам така... не верувам дека има толку луд народ да облече дрес од најлутиот ривал и да се шета покрај толку многу навивачи на Лејкерс :nenene:... ова е намерно да се омаловажува Бостон- како што кажа ZeLEnasite... ова многу потсетува на филмот во кој играа Бостон-Јута кога двајцата навивачи на Бостон беа принудени да носат дрес на Јута :helou:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Намерно-ненамерно важно ги омаловажуваат. Мислам дека е намерно зошто ако беше вистински навивач на Бостон имаше да изеде ќотек колку што е тежок:vozbud:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.619
Поени од реакции
22.436
Намерно-ненамерно важно ги омаловажуваат. Мислам дека е намерно зошто ако беше вистински навивач на Бостон имаше да изеде ќотек колку што е тежок:vozbud:

И во кома ќе беше...
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Типот е ѕвер... ко прво шо се согласил да им биде занимација ... али ... се глеа дека е намерно... иначе ќе го пребиеле... а недај боже у македонија и да знаат дека е нивни чоек препраен ќе дојде некој паметен и ќе почне тепачка :pos2:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.619
Поени од реакции
22.436
Слушам шпекулации дека Џејсон Кид од Далас ќе си одел па за него биле заинтересирани и Лејкерс..
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Слушам шпекулации дека Џејсон Кид од Далас ќе си одел па за него биле заинтересирани и Лејкерс..
Тоа би било логично само доколку Дерек Фишер напушта терен:helou:
 

Perfecto

Rugged'n'Raw
Член од
15 февруари 2007
Мислења
1.408
Поени од реакции
152
Дерек не напушта терен од ЛА, затоа што ќерка му тука добива најдобри услови во болница. Барем уште една година ДиФиш е со Лејкерс.

Еве видео од цела екипа како си играат мајтап во едно познато америчко шоу. Комедија.

 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Дерек не напушта терен од ЛА, затоа што ќерка му тука добива најдобри услови во болница. Барем уште една година ДиФиш е со Лејкерс.

Еве видео од цела екипа како си играат мајтап во едно познато америчко шоу. Комедија.

Како го имаат ДЈ Мбенга земено на мајтап, го умреа човекот :pos2::pos2::pos2:

Закон емисија, се мочав од смеа:pos2::pos2::pos2:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Го слушнавте Коби, Lamar is not going anywhere! :)

А и овој водителот е заебан мајтапџија :)

Адам Морисон :kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom