Сервери (кој каде игра). Само за официјалните сервери

Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Sega igram na scullcrusher Undead rogue Blowwme se vika fativ 80 pred edna nedela i mi treba malce pomos so heroici da fatam reputacija za ench i takvi sranja taka da ako nekoj e raspolozen za farmanje neka me addne u friends i ke se fatime za rabota :D

Te боли стапот тебе, лижеше гз во Фјузд, си зема глејвс, и си го шитна рогот :) сеа глеам пак лижеш гз...ах пиче си ти :):):):)
 
B

Blacks

Гостин
Sega igram na scullcrusher Undead rogue Blowwme se vika fativ 80 pred edna nedela i mi treba malce pomos so heroici da fatam reputacija za ench i takvi sranja taka da ako nekoj e raspolozen za farmanje neka me addne u friends i ke se fatime za rabota :D
А бе нели беше на Tarren Mill? Ако си за префрлање на Казак ке имаш помош и тоа голема. Пиши ПП :)
 
Член од
19 август 2008
Мислења
58
Поени од реакции
1
Abe me hacknaa ozbilno go vrativ u februari igram na scullcrusher :D inace teska rabota za migriranje ima tuka mnogu faci za gankanje hihi i deko check this aut neli sum najprofi puger satharion 3 drakes lol i na youtube me staija :D
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
132
Поени од реакции
3
Јас сум на Laughing Skull.
Имам 73ти левел Хантер и 80ка Пала. :)
Ако има некој на овој сервер нека каже, го делам акаунтот со братучед ми, така што кога јас не играм, он игра..со други зборови WoW се игра 24/7. Добро, освен кога мора да се учи. =)))
 
Член од
19 август 2008
Мислења
58
Поени од реакции
1
Abe rymz ti igras uste :D ej ti teknuva koa praevme guild lol :D dobri vreminja bea toa :D
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Јас сум сега на Al'Akir
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Има има, никад не е досадно, сегде се иде и све се праи. Башка во еден од најдобрите гилдови сум, а Al'Akir се смета за топ 5 во Европа.
Се наоѓа да куши Card за голд на твојот сервер?
офтопик: шо карактер имаш?
:smir:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
1.016
Поени од реакции
50
Има на full нормално! ама на Locked нема! кој кур бе уште плаќам па да чекам пол сат да влезам да играм( maghteridon / stormscale ).
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Не разбирам баш фул и локд... ? плис хелп :)
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
1.016
Поени од реакции
50
Не разбирам баш фул и локд... ? плис хелп :)
Па имат серверите лимит, неможи бесконечно играчи да собери. Ко ќе го достигни максимумот, тогаш е локд т.е треба да чекаш некој да излези за ти да влезиш.

Фул ти е полн сервер , ама можиш да влегваш нормално. Локд треба да чекаш.
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Абе ништо страшно не е, едино накај 20-21 часот има некој смешен queue од 40 души, одма се влага.

Аксилион, иди уплати си у банка ко секој цивилизиран чоек, не да купуваш време со голд.

Офтопик, прист играм.
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Абе ништо страшно не е, едино накај 20-21 часот има некој смешен queue од 40 души, одма се влага.

Аксилион, иди уплати си у банка ко секој цивилизиран чоек, не да купуваш време со голд.

Офтопик, прист играм.
Па да поефтинија малце сеа, па да уплаќам стално, али вака скапо е, немам само тоа за плаќање. Играв пиратски до сега, од сега ако играм или оргинал или ништо, да завршам со училиште па ке размислам
затоа остај ме да размислам, те молам остај ме да размислам :) Шала, ја слушав песнава во моментот. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom