Навивачки групи во Македонија

Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
Ајдеее нема што да кажаш и иди во твојот фан клуб .
Како 1 темата е навивачки групи во македонија тука нема веза фан клуб така да не ти држи вода муабетот.
Како 2оро ако се распадна струмица не значи дека не смеем да пишувам на форумот и треба да престанам да следам кошарка
И како за крај не ни заслужуваш да ти реплицрам ама нели не си ти крив не може сите да имаат исто ниво да интелегенција.Така да следен пост за тебе нема да има.

А за другар ти зоки нек прочите сам шо напиша посто со караколев и после нек говоре за професионализам и другите поиме.
на тебе никој не ти забранува да пишуваш на нашата тема ама ако пишуваш не треси зелени пушти некој добар пост а не да кажуваш гачки бачки!!!!!!!!!!
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Sto e tvoj problem mojot privaten zivot be. Koj faktor si ti u mojot zivot.. ednostavno 0. Ko prvo ne se dodvoruvam, od kaj znaes ti sto mi e on na mene, moze mi e brat, ti nemozes da mi kazes sto ke praam ja. Drugo mojot e user si e moj ne e tvoj nemoze nikoj da mi go smeni. A koj kur si ti be? Ja ne sum nikakov faktorm posto i onaka ne ziveam u skopje pa taka da ne me zanima. Treto toj sto go branis si go :pusk::pusk::pusk::pusk::pusk: so Karakolev i go :drk::drk::drk: Grne. I cetvrto ne sum prijaven u fondot na FA i ne mi tece staz. :pos2::pos2::pos2:Ako si tolku fraer da mi se kurcis mene togas imaj muda i bidi mangup pa kazi im na postarite od tvoe maalo da ne se druzat so Koki. A ne tuka da se prais cyber hooligan. I za kraj vnimavaj na koj mu vikas mocko:salut:
Како што ти кажав, тоа што си другар, брат, братучед, комшија, кум, ме заболе к*рот. Кога зборуваш во име на ФА, тој однос со СРВ се брише. Тие особи од мое маало се тепаат со Коки на утакмици иако се дружат во приватен живот и стално да се пцујат со него, а вечерта си се пак другари. Јас не ти реков да не се дружиш со „Кнеле„ туку ти реков кога ќе му лижеш гз јавно, да не го правиш во името на ФА, туку во твое име. Ти рече ке правиш коалиција со кој сакаш...е курац ке правиш во името на ФА, пошто си никој и ништо во ФА...Да внимавам? Ке ме тепаш? А? :pos: :pos: :pos:

Јас не бранам никој, си ја бранам групата која ти сакаш да ја оцрниш со јавното подржување на нашите поранешни најголеми ривали. Биди другар со него крши глава, ме заболе таквото, само немој го правиш тоа во име на ФА, во име на навивачката група во која си бил дури 3 утакмици во твојот живот!!!
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.682
Поени од реакции
8.136
Ја мислам дека од навивачките групи најорганизирана и најмасовна во мак баскетот е FA друго би било непотребно да се аргументира пошто тоа е факт. Без разлика што МЗТ нема освоено титула тоа е група која го подржува клубот без оглед на се. Додека кај Работнички Фершпед City Fart Boys веднаш прават едно големо FART и ги снемува од сцена кога тимот не им е во форма.:toe:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Ја мислам дека од навивачките групи најорганизирана и најмасовна во мак баскетот е FA друго би било непотребно да се оргументира пошто тоа е факт. Без разлика што МЗТ нема освоено титула тоа е група која го подржува клубот без оглед на се. Додека кај Работнички Фершпед City Fart Boys веднаш прават едно големо FART и ги снемува од сцена кога тимот не им е во форма.:toe:

Реален пост од неутрален форумџија!
 
Член од
10 октомври 2008
Мислења
215
Поени од реакции
6
Pa mn normalno site ja znaat situacijata so cpG postojat za nas da ne sme nie nema da bidat i oni ama nie sme postojani i redovni sekade a oni samo koa igraat so nas....tapa se ic ne mi e ubavo koa gi spominjam isto ko da go spominjam tito.....pominalo ne se vraka
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
aјде бе кои се тиа пирати кој ви е главен оној нинџа а иди бе напуштите терен таму
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ПИРАТИ
АВТОКОМАНДА
па нормално пирати ....кога аеродромските пичкици бегаат мора пирати да помогнат...секоја чест за пирати...имам многу другари од таму и не само за тоа зошто знам каква навивачка група се...многу сте се заебале со фемили ке сватите некад али касно ке биде...не викам не идете вие не сакам да испадне дека ние ве викаме...ние не сакаме никој...после фемили ке ми кажат ѓорче ова она...шшшшшш тишина!!!

Pa mn normalno site ja znaat situacijata so cpG postojat za nas da ne sme nie nema da bidat i oni ama nie sme postojani i redovni sekade a oni samo koa igraat so nas....tapa se ic ne mi e ubavo koa gi spominjam isto ko da go spominjam tito.....pominalo ne se vraka
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Како што ти кажав, тоа што си другар, брат, братучед, комшија, кум, ме заболе к*рот. Кога зборуваш во име на ФА, тој однос со СРВ се брише. Тие особи од мое маало се тепаат со Коки на утакмици иако се дружат во приватен живот и стално да се пцујат со него, а вечерта си се пак другари. Јас не ти реков да не се дружиш со „Кнеле„ туку ти реков кога ќе му лижеш гз јавно, да не го правиш во името на ФА, туку во твое име. Ти рече ке правиш коалиција со кој сакаш...е курац ке правиш во името на ФА, пошто си никој и ништо во ФА...Да внимавам? Ке ме тепаш? А? :pos: :pos: :pos:

Јас не бранам никој, си ја бранам групата која ти сакаш да ја оцрниш со јавното подржување на нашите поранешни најголеми ривали. Биди другар со него крши глава, ме заболе таквото, само немој го правиш тоа во име на ФА, во име на навивачката група во која си бил дури 3 утакмици во твојот живот!!!
зозо тебе ич к*р да не те боли зашто ние заедно излагаме ...по форумов се глеа дека ти си тотално искомплексиран клошар кој нема што да праи у животот па му останува само да излага у аеродром...јас дечките што ги знам тотално се ок и ми одговараат за секоја пригода и не се праи некој воџа да не паднеш ниско само тоа ке ти кажам а ти како сакаш...знам од кое маало си и знам какви сте таму така да ....нема пореба да зборам....уживај си и не се замарај со нас...а тоа кој ке праи коалиција или како би о нарекол ти не се замарај кој ке се дружи со кнеле не е твоја работа

Добро Иле...Сеа да разјасниме тука некои ствари...Поштуем што си ти другар со дечкото и дека се дружите кога си тука и све тоа разбирам ....Али... Истиот тој твој другар тука на форумов, не толку многу време пред ти да се зачлениш , јадеше бурек на голема врата...Плукаше по све аеродромско,по ФА, по МЗТ .. Кога крадеа знамиња у 4 сабајле он беше меѓу првите тука да се истакне дека нас не не бивало или нешо.....Таков на нас не може да ни биде другар, може со тебе е ОК ама овде на форумов делуваме како група...Јас сум година дена на форумов и дури сеа се деси измеѓу себе да се испокараме ...И зашто ??? Заради глупост...Муабетот ми е, имај ти све што сакаш со дечкото од ЦПБ али дај да не се караме измеѓу себе пошо ќе не ругаат другите...Исто и на Зоки му се нафативте пред некој ден...Пишете си ПП или па на мсн...Да му ебам мајката, од исто маало сте а се пцуете на форум поради некои недоразбирања....Ај, памет у глава...
јес да сум плукал по се од мзт и се аеродромско многу луѓе го знаат тоа али прашај ги кога ке се видиме дали е така...од почит према нив не зборам за мзт или за цпб општо не се замараме за тоа така да олади не е твоја работа тоа што ние се дружиме...наша работа си е тоа
 
Член од
16 декември 2008
Мислења
9
Поени од реакции
0
Како што ти кажав, тоа што си другар, брат, братучед, комшија, кум, ме заболе к*рот. Кога зборуваш во име на ФА, тој однос со СРВ се брише. Тие особи од мое маало се тепаат со Коки на утакмици иако се дружат во приватен живот и стално да се пцујат со него, а вечерта си се пак другари. Јас не ти реков да не се дружиш со „Кнеле„ туку ти реков кога ќе му лижеш гз јавно, да не го правиш во името на ФА, туку во твое име. Ти рече ке правиш коалиција со кој сакаш...е курац ке правиш во името на ФА, пошто си никој и ништо во ФА...Да внимавам? Ке ме тепаш? А? :pos: :pos: :pos:

Јас не бранам никој, си ја бранам групата која ти сакаш да ја оцрниш со јавното подржување на нашите поранешни најголеми ривали. Биди другар со него крши глава, ме заболе таквото, само немој го правиш тоа во име на ФА, во име на навивачката група во која си бил дури 3 утакмици во твојот живот!!!
Koga se tepale tie so KOKI BE ZITI SE? Drugo ja ne mu lizam gz tuku potvrdiv deka se znam so nego i deka zivee na 1 km od aerodrom ako ne go znaes toa!!! A toa deka go ocrnuvam imeto ne go ocrnuvam tuku zboram kulturno i REALNO na forumov.A za vas sto samo po forumi znaete da pisuvate a posle da lizete gz na site toa si e drugo si ima ime za vas.Treto nema da te tepam tuku ti kazav da ne zboris mockovci ova ona po forumi tuku na mene da mi kazes u faca. Cetvrto ne sum bil 3 pati na utakmica ti ne ni znaes koga sum bil posto vie sedite na KUFTE TRIBINA i ne navijate taka da ne zbori za navivanje a za idenje zbori kolku sakas znaeme za vas deka idete!!!:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Koga se tepale tie so KOKI BE ZITI SE? Drugo ja ne mu lizam gz tuku potvrdiv deka se znam so nego i deka zivee na 1 km od aerodrom ako ne go znaes toa!!! A toa deka go ocrnuvam imeto ne go ocrnuvam tuku zboram kulturno i REALNO na forumov.A za vas sto samo po forumi znaete da pisuvate a posle da lizete gz na site toa si e drugo si ima ime za vas.Treto nema da te tepam tuku ti kazav da ne zboris mockovci ova ona po forumi tuku na mene da mi kazes u faca. Cetvrto ne sum bil 3 pati na utakmica ti ne ni znaes koga sum bil posto vie sedite na KUFTE TRIBINA i ne navijate taka da ne zbori za navivanje a za idenje zbori kolku sakas znaeme za vas deka idete!!!:pos2::pos2::pos2::pos2:
пеер да не зброиме дека живеам на еден километар од аеродром...значи живеам на километар од ВАС а до аеродром сум 100 метра :pos2::pos2::pos2:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Шшшшшшшшшш Радикалча ке слушне после тоа ке се лути хаха тие што размислуваат дека навивачи од две омразени групи неможат да бидат пријатели у привате лифе тие се големи ТАШАЦИ ЗА МЕНЕ :tapp::tapp::drk:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom