Навивачки групи во Македонија

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
за да го дркаш на нив ли ти требат? И вака вие не навивате или ќе идете тогаш со камера да снимате и после да учите ...

Имаат мн клипови од нас колку сакаш ќе си гледаат немора во живо цело време:helou:
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
545
Поени од реакции
110
Друже, само да ти кажам за тие што се денес Лавови порано сите биле дел од навивачките групи на Вардар.

Околу тоа порано кој навивал за Работнички. најпрвин беа Комити, а после ми се чини ако не грешам нека ме поправи некој дека се оформи навивачка група Capital City Boys, па тек на крај беше ЦПБ. Иначе дека порано Комити имаат навивано за Работнички е точно.
ova sto go napisa jas ne go sporam,samo replicirav na toa sto tvrdi nekoj deka cpb momentalno gi pozajmuva lavovi da navivaat za rabotnicki.a inace da se nadovrzam na tvojot muabet cela prva ekipa na cpb i tie sto go sozdadoa cpb se bivsi prvi luge na komiti a i opsto koj ne znael cpb se oformi otkako nastana razdor megu komitite.od edna strana momcite od centarot a od druga momcite od aerodrom.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
моја работа што ке прам јас..ако треба со баба ке се лапам ама нема гзолижач да бидам
Епа и моја работи си е ја шо ќе бидам. И не туку ми го сисај, иди пријави се у „вешта жена“ док не буде касно.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Епа и моја работи си е ја шо ќе бидам. И не туку ми го сисај, иди пријави се у „вешта жена“ док не буде касно.
јас не ни знам што е тоа а доколку ти знаеш пријависе ке пукаме сеири после

When You Cant Be Strumica Fan...You Can Lick Anoter Ass
 
Г

Грејвдигер

Гостин
јас не ни знам што е тоа а доколку ти знаеш пријависе ке пукаме сеири после

When You Cant Be Strumica Fan...You Can Lick Anoter Ass
Ајде прај се дека не знаеш. А за тоа Струмица фан не коментирам веќе. На такви дрва као тебе неможе некој работи да им се докажат што и како е. 1000 пати претходно пишав од кај сум и уште 300 други работи, и па да се враќам на истото не вреди. Гледај си го ти Работнички и не ме масирај.
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.880
Поени од реакции
8.740
igracite na pelister si otidoa tepani od sv.nikole steta so izgubimo 2 razlika ama oni nemozea da ispadnat of salata:pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ајде прај се дека не знаеш. А за тоа Струмица фан не коментирам веќе. На такви дрва као тебе неможе некој работи да им се докажат што и како е. 1000 пати претходно пишав од кај сум и уште 300 други работи, и па да се враќам на истото не вреди. Гледај си го ти Работнички и не ме масирај.
ајде ајде ги знам приказните од лани...не сум тука од вчера
 

Kajgana Shop

На врв Bottom