Навивачки групи во Македонија

Г

Грејвдигер

Гостин
Nie bevme dole posle A.C.A.B ne kacija gore za vie da mozete slobodno da go zemete snameto ne izmisluvam nisto kazuvam kako sto bese a po koj osnov bre ke leze?? tie taka go ostavija dodeka go zimase pa posle go zatvorile mnogu tifo filmovi gledas drugarce strumcance
Да да баш така беше :pos2:
Вие на шипките седевте доле и на првите 2 реда, али дојдоа курвите у плаво и ве качија горе на плочките да седите, таму ве натумкаа сите меѓу стубовите.
Сите навивачки групи што имат идено во Струмица се редат од горниот ред па на доле додека стигнат, зависи колку души се и на слободното место на трибината го поставуват транспарентот, а вие на шипките го закачивте. Што не отидовте и на голот да го закачите.:jaj:

И незнам кој кур се мешат Козари измеѓу ФА и ЦПБ, кога едноставно не постоите за нив.

И нашле на Ајдуците да им викат дека не постојат, а они не ни идат у сала. Што значи џабе „постоење“!
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Да да баш така беше :pos2:
Вие на шипките седевте доле и на првите 2 реда, али дојдоа курвите у плаво и ве качија горе на плочките да седите, таму ве натумкаа сите меѓу стубовите.
Сите навивачки групи што имат идено во Струмица се редат од горниот ред па на доле додека стигнат, зависи колку души се и на слободното место на трибината го поставуват транспарентот, а вие на шипките го закачивте. Што не отидовте и на голот да го закачите.:jaj:

И незнам кој кур се мешат Козари измеѓу ФА и ЦПБ, кога едноставно не постоите за нив.

И нашле на Ајдуците да им викат дека не постојат, а они не ни идат у сала. Што значи џабе „постоење“!
A JAS NE ZNAM PA KOJ KUR TI SE MESAS A NIE SI ODIME VO SALA VIE KADE ODITE NA KOSARKA VO MAALO NAVIVATE HAHAHA:kez: :pos: I AJ NAPUSTI :helou:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
A JAS NE ZNAM PA KOJ KUR TI SE MESAS A NIE SI ODIME VO SALA VIE KADE ODITE NA KOSARKA VO MAALO NAVIVATE HAHAHA:kez: :pos: I AJ NAPUSTI :helou:
Дај бе научи се да пишуваш без caps lock и користи кирилица..аман..ќе почнам да ти ги бришам постовите.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Дај бе научи се да пишуваш без caps lock и користи кирилица..аман..ќе почнам да ти ги бришам постовите.
Nemam windows office i mak fonotovi go formatirav komp treba da instaliram denovive i ke iam kirilica :smir:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
A JAS NE ZNAM PA KOJ KUR TI SE MESAS A NIE SI ODIME VO SALA VIE KADE ODITE NA KOSARKA VO MAALO NAVIVATE HAHAHA:kez: :pos: I AJ NAPUSTI :helou:
Не сум ја во Ајдуците и не само сери. Ајдуците не одат у сала, сеа идат на Стадион ако не си 3наел. А вие у сала идете на кошарка,а? си ја и3најмувате 3а да се бркате у неа.

„воџа“ пххх ...
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Им ги честитам на CPB новите транспаренти позајмени од ''најдобрата'' навивачка група во Македонија :vozbud:. Радикал си купувал гел кога го зеле транспарентот не се важи тоа... педерски е :kez::kez::kez:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Им ги честитам на CPB новите транспаренти позајмени од ''најдобрата'' навивачка група во Македонија :vozbud:. Радикал си купувал гел кога го зеле транспарентот не се важи тоа... педерски е :kez::kez::kez:


Нафуранко! НАВИВАЧКАТА КУЛТУРА ТИ Е РАМНА НА 0... ВО ДРУГА ЗЕМЈА ДА СЕ СЛУЧИ ОВА СО ДВЕ РИВАЛСКИ ГРУПИ,СРАМОТ ЌЕ ПАДНЕ НА ОНАА ШТО УКРАЛА ЗНАМЕ КОЕ НИКОЈ НЕ ГО БРАНИ! СРАМОТА!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Нафуранко! НАВИВАЧКАТА КУЛТУРА ТИ Е РАМНА НА 0... ВО ДРУГА ЗЕМЈА ДА СЕ СЛУЧИ ОВА СО ДВЕ РИВАЛСКИ ГРУПИ,СРАМОТ ЌЕ ПАДНЕ НА ОНАА ШТО УКРАЛА ЗНАМЕ КОЕ НИКОЈ НЕ ГО БРАНИ! СРАМОТА!
леле бојанеее...смири се не се растревожувај
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Баш си смешен цпг ..Работава е голцни ме да се насмеам... Ако малце разбираш навивање и ако си поупатен ќе знаеш..Фолиранти како вашиот командант кој да напоменам дека за време на фрката фати такси ,,Наше Такси ''
 

Kajgana Shop

На врв Bottom