Навивачки групи во Македонија

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
abe sapsal, zemjodelski proizvodi ima vo selata okolu Strumica,kako so ima i vo selata Skopski.Skopje go znam podobro od tebe,stan imam 12 godini,povremeno pak sum u SK,ama takov mi e bizniso i ti povtaram nuzno zlo.A za zenski ,domofon i dr.,no koment,te zalam.Rasprasaj se kaj e najdobriot noken zivot u MKD pa ke polemizirame.Selekt e eden od stotinata
Само ќе кажам дека и ти требало да имаш ник ФЕНОМЕН.
Да расправам за ноќниот живот или за БИЗНИСО на тема навивачки групи? :pop:

Ти реков што бараш на темава ? Немаш клуб немаш навивачка група:toe:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
каков опинок си не ми се верува... имал пари. хахаха:pos2::pos2:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.267
e stvarno ste ebivetare.Abe kak pocna diskusijata,selo,grad,provincija itn.E saa so se rasiri temata ne sum jas kriv,vie pocnaate da se falete kakvi ebaci ste i zabegaate.Znaci navivAV za Strumica koja sto za zal odmara ovaa sezona,ama blagodarenie na minatiot trud i na ljubovta kon sopstveniot klub,nie i ponatamu kako navivaci opstojuvame za da dogodina sme BACK IN BUSINES.Ako moze FA da opstanuva tolku vreme bez titula i tapa klub,nie strumicani ke opstaneme ovaa godina bez klub,a dogodina najverojatno pak ke pagat rekordi vo Aerodrom.Ima nekoi novi interesni momenti so KK Strumica ama sega za sega tolku
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
undercover иди бе олади малце,прошетај си низ твојата Струмица,остај ги скопјани и Скопје на раат,не заболе за тебе што си имал стан у СК,кажи нешто за навивачка група дали имате?
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
Скопје е закон.Можда личи на село али таков му е стилот.У Скопје сум јадел најдобар бурек со месо а после скопјаништата измислија пица бурек и сега се жалат на киселини.Скопје...како вчера да беше.В Скопје пушиш џоинт на улица и никој не те замара за ништо..и така секој ден....милина.У Скопје сум го дледал Пред дождот и Прашина.Скопје имаше многу добар Филмски Фестивал А посебно кога се одржуваше у Дом на АРМ...се дружеа бе луѓето провинцијалци ,селјаци,скојани,сминкери се и сешто.У Скопје су бил на LTJ Bukem,Ronny Size,Terry Francis,Kraftwerk.У Скопје кога ебеш како цело Скопје да го ебеш:smir:.У Скопје студирав и кај и да е ќе завршам.Токму заради овие работи се враќам у Скопје Токму заради овие работи кои скопската сељачана не ги заслужува го сакам Скопје:smir:.Поздрав и се најдобро.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.267
da, imame i se vika Ajduci,dobro vi e poznata.Aj vie git od tuka,bez titula ne se pojavuvajte i ne zamarajte veke
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
sega go razbiram Milco Mancevski zaso izbega od Skopje,pokraj takvi od Aerodrom i na Mars ke mu e poarno
Избега од такви како вас што го преплавивте главниот ни град...и по којзнае кој пат, во заблуда си

seriozen sum be,eve bas vecer ima nova pratka,svezo meso,aj i ti ke karis nesto,nem na mene saa
А да н икажеше колку машки од Скопје доаѓаат. Некако односот женско-машко ми е 1:10, или се лажам?

za Marko MZT...i koga se razbudi ziva voda da ne bese prijatel.Za tvoe info,Strumica e centar na biznisot vo MKD,najgolem procent na milioneri ziveat u SR,po poslednite podatoci od UJP gi ima 43 na broj.Se gleda oti nemas mrdnato i ti ko Bojance od getoto,a ne pa da si bil u SR.A inaku i vie tamu bajagi ste na kraj od SK imate blisku nivi,taka da so lopati imate iskustvo,navali narode
Што се подразбира под милионер? Милионер во денари? Или? Заев, син му, татко му, брат, му жена му? Тие се рачунаат во милионерите? Ако имате толку пари, зашто никој не ви вложува во спортот и зашто сите екипи ви пропаднаа?

Zorane,cetiri sredno i sest fax,kazah ti,nuzno zlo
И уште ова ме интересира, таму немавте средно? Ај за факултет ке те разберам, тука е центарот, ама средно? Па нели сте биле метропола, а ти средно си дожол да учиш во Скопје :toe:
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
undercover глеаш колку е боље кога ќутиш?уживкај си не се нервирај толку,ќе дојдат и подобри времиња за Струмица:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom