Навивачки групи во Македонија

Член од
23 јуни 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.267
abe koj saka,deka saka i za kolku saka i kako saka neka se ebe,deka go odneseete mabeto,kao na mene mi e krivo oti strumicanki se sureduvat.Mnogu jasno, so oni da umirat li,da ne samo Skopjanki go imat tava ekskluzivno pravo.Zensko ode deka ima pari,kola,mobilen(za zal,ama licno mene mi odgovara)a ne koj deka zivee.A za urbanosta,Skopje so sipcive,Kosovarive go gubi primatot,momentalno jugot e poaktuelen
i za kraj,me izmorivte,koj ve ebe mizerijo FA
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
30
Поени од реакции
0
abe koj saka,deka saka i za kolku saka i kako saka neka se ebe,deka go odneseete mabeto,kao na mene mi e krivo oti strumicanki se sureduvat.Mnogu jasno, so oni da umirat li,da ne samo Skopjanki go imat tava ekskluzivno pravo.Zensko ode deka ima pari,kola,mobilen(za zal,ama licno mene mi odgovara)a ne koj deka zivee.A za urbanosta,Skopje so sipcive,Kosovarive go gubi primatot,momentalno jugot e poaktuelen
i za kraj,me izmorivte,koj ve ebe mizerijo FA

Стока уме да нервира, гутај шта ти се сервира ООООО КАКО ЈЕ ЛЕПО БИТИ ГЛУП.
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
abe koj saka,deka saka i za kolku saka i kako saka neka se ebe,deka go odneseete mabeto,kao na mene mi e krivo oti strumicanki se sureduvat.Mnogu jasno, so oni da umirat li,da ne samo Skopjanki go imat tava ekskluzivno pravo.Zensko ode deka ima pari,kola,mobilen(za zal,ama licno mene mi odgovara)a ne koj deka zivee.A za urbanosta,Skopje so sipcive,Kosovarive go gubi primatot,momentalno jugot e poaktuelen
i za kraj,me izmorivte,koj ve ebe mizerijo FA


И тебе кој те ебе сељаче искомплексирано! НИКАД НЕМА ДА СИ ГРАЃАНИН!! пукни опинок си бил и ќе си останеш! :baeh::baeh::baeh::baeh:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
ке го цитирам Радикал: " Ти може да искочиш од селото ама селото од тебе НЕ " Џабе ти се сите пари на светов !!!!
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
И тебе кој те ебе сељаче искомплексирано! НИКАД НЕМА ДА СИ ГРАЃАНИН!! пукни опинок си бил и ќе си останеш! :baeh::baeh::baeh::baeh:
Оф лееее
Од кога само Скопјани се граѓани.....:uvo::uvo::uvo:



А и ако веќе толку сака да биде Скопјанец нека одвои 70-80 000 евра за стан и ќе стане......:tapp::tapp::tapp:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
абе манга си ти имаш пари, сите пички вечер твој се !!!!
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
abe koj saka,deka saka i za kolku saka i kako saka neka se ebe,deka go odneseete mabeto,kao na mene mi e krivo oti strumicanki se sureduvat.Mnogu jasno, so oni da umirat li,da ne samo Skopjanki go imat tava ekskluzivno pravo.Zensko ode deka ima pari,kola,mobilen(za zal,ama licno mene mi odgovara)a ne koj deka zivee.A za urbanosta,Skopje so sipcive,Kosovarive go gubi primatot,momentalno jugot e poaktuelen
i za kraj,me izmorivte,koj ve ebe mizerijo FA
Прво ние ебеме нас не не ебат.
Второ.Што кој к.р се ФАЛИШ со станот во Скопје ако Скопје е село?5 пати до сега го спомна а викаш дека Скопје е село, а што е најтрагично по ова што го пиша дека Скопје со Албанците и косоварите го губел приматот докажуваш дека ни имаш стан во Скопје ни го знаеш аселно Скопје него дека најголема желба ти е да имаш стан во Скопје.

Од таа твоја струмица што ја спомнуваш овде во Скопје секоја кривина смрди на скапаници зошто има мал милион сељаци кој продаваат зелка и пиперки за зимница.Незнам зошто не ги продаваат на друго место кога Скопје нели е село.Ние тука си имаме ниви.
Од таа истата твоја Струмица и од сите други градови секој викенд на секоја журка доаѓаат каравани коли кој се истовараат пред Колосеум.Ако не си знаел Колосеум е дискотека во Аеродром.А тоа дека има Скопјани секој викенд во селект има.Еве и ја лично сум бул.Ама запрашај се зашто?

У влез имам 2 стана изнајмено од студенти.Во едниот сакаш верувај сакаш не живеат струмичани во другиот некој од прилеп.Е овие првите кога дојдоаа првите денови и кога видоа доле пред влез ДОМОФОН киснеаа на него по 20 минути и си правеаа муабет мафтајќи у камера.



И на крај.Стварно незнам што бараш на темава.Немаш клуб немаш навијачка група.Нели е така ? :toe:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.267
abe sapsal, zemjodelski proizvodi ima vo selata okolu Strumica,kako so ima i vo selata Skopski.Skopje go znam podobro od tebe,stan imam 12 godini,povremeno pak sum u SK,ama takov mi e bizniso i ti povtaram nuzno zlo.A za zenski ,domofon i dr.,no koment,te zalam.Rasprasaj se kaj e najdobriot noken zivot u MKD pa ke polemizirame.Selekt e eden od stotinata
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
пред салата МЗТ струмицани продаваат зелки ни го гнасат градот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom