Навивачки групи во Македонија

Член од
19 март 2007
Мислења
372
Поени од реакции
2
хахахаха и јас можам да фатам утре некој да го прекршам од ќутек и да кажам абе аеродромец беше ... абе и сами не сте свесни дека сами си се нарекувате сељаци бе баш со една другарка зборев вика у аеродром се е сељачана седат по клупи како баби и само оговараат и ке се степаат не излагаат од населбава не мрднале нигде а доколку јас секој ден сум у аеродром после тренинг стално поминувам на ранецот со огромни букви ми пишуе ЦПБ и никој до сеа не дошол да ми рече нешто
Беа 4ца имаа околу 18-19 години и во бисер пееја О господе... во рок од 5 минути се појави една екипа за после да треба да доага брза помош со носилки да ги собира од булевар нежните момци кои се преценија
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Беа 4ца имаа околу 18-19 години и во бисер пееја О господе... во рок од 5 минути се појави една екипа за после да треба да доага брза помош со носилки да ги собира од булевар нежните момци кои се преценија
јаооо аеродром мафија....какво село невидено сте
 
Член од
13 октомври 2008
Мислења
68
Поени од реакции
1


Eve malce fudbalce,moram malce da smiram strasti inace ke se ispotepate :)

Sakam komentari,bilokakvi (dobri,losi) Pozdrav
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22


Eve malce fudbalce,moram malce da smiram strasti inace ke se ispotepate :)

Sakam komentari,bilokakvi (dobri,losi) Pozdrav
поготово ова второво лудница е топ се сеќавам минатата утакмица кога играа вардар пелистер дека бев на градски и беше многу јако многу повеќе луѓе и многу подобра атмосфера....само чувајте си го вие мачка со него веруј далеку ке стигнете таков воџа не се наоѓа јас лично го знам живее на 20 метри од мене и типот незнаеш што само прави за нашево маало ..организира турнири на кеј за баскет за фудбал сеа ако се сеќаваш пред месец дена имаше турнир за томо во маџир маало на кеј се тоа беше дело на мачка...поз
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Беа 4ца имаа околу 18-19 години и во бисер пееја О господе... во рок од 5 минути се појави една екипа за после да треба да доага брза помош со носилки да ги собира од булевар нежните момци кои се преценија
Летаа шамарници тој едниот свиња дебела од нив што беше мислам дека беше оној Амброз поголем од сумо борач што е:pop:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
372
Поени од реакции
2
Тој големиот јадеше голема цигла у глава и после 2 бокса падна како покосен
 
Член од
13 октомври 2008
Мислења
68
Поени од реакции
1
Vazna e ljubovta kon klubot,ako ti go sakas klubot kur ke te boli za rezultatot(dali pobeduvaat ili gubat).

Isto kako da imas devojka a nema cicki a moze da ima cicki ( ke si stavi) ama ti i bez toa ja sakas i pak si so nea.

Mozda glupa sporedba ama toa e toa :salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom