Навивачки групи во Македонија

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ne sum clen na legija 5
Ок, тогаш извади тоа што те прашавме со Зоки, извади ни пост каде што кажуваме дека Мзт Скопје е поголем тим од работнички или дека Мзт има поголема традиција од Работнички. Многу ме интересира, затоашто во очај пишувате работи кои се тотални невистини и правите само рчка на форумот...или само ова беше уште еден начин да се придобие уште еден тотално неинкорпориран во Мзт - Работнички сагата, на ваша страна?
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ок, тогаш извади тоа што те прашавме со Зоки, извади ни пост каде што кажуваме дека Мзт Скопје е поголем тим од работнички или дека Мзт има поголема традиција од Работнички. Многу ме интересира, затоашто во очај пишувате работи кои се тотални невистини и правите само рчка на форумот...или само ова беше уште еден начин да се придобие уште еден тотално неинкорпориран во Мзт - Работнички сагата, на ваша страна?
земи црта смири се...многу се возбуди
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
а ти знаеш што да земеш да се смириш....секојдневна доза
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
ПОСЛЕДНАТА утакмица ке бевме исто ако влезевте еве уште Една како за вас и Еве дали се собираме само за против вас оваа слика е со динамо букурешт
Со последниот на табелата:



Ама што има врска колку сме ние, пошто нели според тебе момченце, што помалку навивачи тоа подобро, затоа сте вие најдобри.... дека сте по 23ца.
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
A сеа нежно момче што ќе кажеш на сликите од радикал па вие волку коа ќе се соберете со вардар не идам веќе...ајде кажи изрезили се колку бевте вчера? колку бевте со пелистер? колку бевте со поп спорт?
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Леле колку излажа сеа ауууууууффффф...тоа на трибина кај вас така да се тешите...никад нема да бидете колку нас...а кажи ми ќе се соберете ли како нас со последниот на табелата? а? Леле па уште ќе иделе у кавадарци и во бугарија:pos2::pos2:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
ПОСЛЕДНАТА утакмица ке бевме исто ако влезевте еве уште Една како за вас и Еве дали се собираме само за против вас оваа слика е со динамо букурешт

ДА СЕ РАЗБЕРЕМЕ ! ВИЕ НИКОГАШ НЕМА ДА БИДЕТЕ ИСТО СО НАС! НАЛИКУВАТЕ НА ЛОЗАРИ..АЈДЕ БИДИ ИСКРЕН И КАЖИ КОЛКУ ДУШИ СЕ СОБИРАТЕ СО ПРОСЕЧНИ ЕКИПИ КАКО : ВАРДАР,СОКОЛИ итн. ДА НЕ ПАСТИРАМ ЈАС СЛИКИ НЕМА СМИСЛА..И ДА НЕ ЗАБОРАВИМЕ ДЕКА ВИЕ МОЛИТЕ ГРУПИ ДА ДОАЃААТ СО ВАС ЗА ПОСЛЕ ДА КАЖЕТЕ ДЕКА СТЕ БИЛЕ БРОЈКА..КАЖИ АКО ИМА ПОТРЕБА ЌЕ НАБРОЈУВАМ :smir:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
пеер не викам јас не повеќе сте ок е тоа али јас не гледам ништо ви бројка ме сваќаш ли...и да сме 2ца на трибина пак ке идам тоа се обидувам да ти го кажам цело време не ми е битно кој колку и што ке биде...вака се заебаваме тресеме разни глупости и се не сум навреден од никој е сеа ако некој се чувствува навреден од мене значи е лингур ....сакам да кажам ..сите клубови во македонија ги почитувам како клубови не е битно какви се и што се на пример мзт да игра у евролига за кој ке бидам за мзт или за цска на пример па нормално дека за мзт македонски клуб не е битно кој е и што е...али вака е друго креваме тензии работнички мзт фени амак курци палци наместо да зееме тоа Албанците да ги испоколеме заедно...најпоштена работа јас мислам :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom