Навивачки групи во Македонија

Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
пеер не викам јас не повеќе сте ок е тоа али јас не гледам ништо ви бројка ме сваќаш ли...и да сме 2ца на трибина пак ке идам тоа се обидувам да ти го кажам цело време не ми е битно кој колку и што ке биде...вака се заебаваме тресеме разни глупости и се не сум навреден од никој е сеа ако некој се чувствува навреден од мене значи е лингур ....сакам да кажам ..сите клубови во македонија ги почитувам како клубови не е битно какви се и што се на пример мзт да игра у евролига за кој ке бидам за мзт или за цска на пример па нормално дека за мзт македонски клуб не е битно кој е и што е...али вака е друго креваме тензии работнички мзт фени амак курци палци наместо да зееме тоа Албанците да ги испоколеме заедно...најпоштена работа јас мислам :vozbud:


ПРВ ПАТ ДА СЕ СЛОЖАМ СО ТЕБЕ !
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
So pelister 60 , amak 70tina , feni 130,Torus 40
Собери ги сите бројки, толку ни е просекот нас на обични утакмици. До Радикал, Зоки... доста ги малтретирате децава мислам дека ги наполнивте со комплески ноќна мора им станавте, после ќе бидете криви за упропастени на нивните и така безнадежни животи
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
abe i ja se slozuvam,ali se mislam posle toa ke ne nacekaat u nekoja grmuska i ke ne napnat da gi trtime:D
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Poslednata utakmica navivanjeto bese stvarno mnogu dobro , mozda bevme 70 dusi , no imase nekoj zar , entuzijazam , i poleka pomladite clenovi gi naucija site pesni i taka da.... poleka vlagame vo ritam
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Подкрадна малце повеќе...а на овој со сликиве незнам што му беше филмот ме мрзи да чепкам сеа може да ти закачам 100 тука да видиш што е бројка!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom