Навивачки групи во Македонија

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.902
Поени од реакции
8.767
ako via smejte se ama ovce pole e prva godina vo prva liga a veke pokazuva dobri rezultati
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
еев ви една песна одма

за тебе овче поле живееме
за твоја победа и пееме
и да врне и да грми овци пасеме
ниви ораме млеко молземе
али на утакмица први стигаме

овчари алеалеалеее
овчари алеалеале
:pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Ovcari :vozbud::vozbud::vozbud: . Zakon , sledniot transparent sto go planiraat e na Angliski i ke bide The sheepkeepers , zamislete kolku opasno zvuci toa . Idat na gostuvanje vo Atina protiv Panatinaikos i gate 13 u panika . Oh no , the sheepkeepers are coming :pos2::pos2:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.902
Поени од реакции
8.767
aj ako saka nekoj da mi gi nabroi navivackite grupi na site ekipi vo prvata kosarkarska liga
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Rabotnicki - City Park Boys
Mzt - Family Aerodrom
Amak - Ribari
Feni - L(k)ozari
Ovce pole - Ovcari :pos2:
Vardar - Kombat 87
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.902
Поени од реакции
8.767
jas kako so vidov na vardar nemase navivaci koka gostuvase ovce pole vo skopje
kombat 87?????
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Poslabo idat u zadnjo vreme . Za Combat 87 , ako ima nekoi od komitite moze podobro da ti objasni
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.902
Поени од реакции
8.767
znam deka ovce pole nema sansi da bide prvak barem neka bide rabotnicki toa e klub so tradicija dodeka mzt.amak,pelister i feni vo nikoj slucaj
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Bravos , sekoja cest. TOa se obiduvam da im dokazam na aerodromcive , oni zapnale nivniot "MAALSKI" klub imal pogolema tradicija od nas :pos2:
Ова во крвта ви е со лажењево? Каде пишува дека Мзт имал поголема традиција од работнички? А ЛЕГИА 5? Што само трескате глупости...мислете му ја догодина како ќе се викате, убаво ви кажа оној во Спорт, ама што ако си отидат двајца и состанете 3-ца? Тогаш не ќе можете Шалке 04 да се викате...така да имате многу поголем проблем од кажување лажги по форумиве
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Ова во крвта ви е со лажењево? Каде пишува дека Мзт имал поголема традиција од работнички? А ЛЕГИА 5? Што само трескате глупости...мислете му ја догодина како ќе се викате, убаво ви кажа оној во Спорт, ама што ако си отидат двајца и состанете 3-ца? Тогаш не ќе можете Шалке 04 да се викате...така да имате многу поголем проблем од кажување лажги по форумиве
Ne sum clen na legija 5
 

Kajgana Shop

На врв Bottom