Навивачки групи во Македонија

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
хахаха абе и пауновиќ мавал бре ама се спасиле тиа гнасите некако извлекле глава
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
Атанасе тоа бил член на лозари али у цивилка :kesa: седел таму само ради тоа сакал да го земе знамето на село...мците али го спречил некој A.C.A.B:zver:
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
:pos2::pos2::pos2::pos2: Е тоа е лице во лице во 4 очи се пресметале со вас мочковци едни а вие може да мавате од далеку ко пи*кици :pos2::pos2:
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
770
Поени од реакции
266
A taa kavadarcankata imase vibrator i ti go pikase vo neznoto selodromsko gaze...:pos2::pos2:
ne, ali me zamoli da ja odnesam do studentski, peski da ne idela...
ali mn e jaka, isto kako vas izgleda. koa go stisna so raka, krvta ne cirkulirase ej!!! se e toa od kopanje, taka kaza...
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
Боле Вистината а жал ми е што ве тепале:nesum: ама штета што не бев и јас таму да ви додадам :tapp::vozbud::pos2:
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
770
Поени од реакции
266
хахаха абе и пауновиќ мавал бре ама се спасиле тиа гнасите некако извлекле глава
nie gnasi???
alooo, od kaj vas 50 % se retardirani, 50 % se so takvi selski faci sto ni doma ne ve sakaat. a i da, site komplet ste so pluskavci, sto dava dopolnitelen smek :back:
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
770
Поени од реакции
266
Атанасе тоа бил член на лозари али у цивилка :kesa: седел таму само ради тоа сакал да го земе знамето на село...мците али го спречил некој A.C.A.B:zver:
vidi vidi, kaj gi ima vo tolkav broj ( duri 26), pa i vo civilka imaat.
abe ovie ko MVR se :pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
nie gnasi???
alooo, od kaj vas 50 % se retardirani, 50 % se so takvi selski faci sto ni doma ne ve sakaat. a i da, site komplet ste so pluskavci, sto dava dopolnitelen smek :back:
Си даваат еден пљук на рака, го зграбуваат копачот и почнуваат „Ој Козаро, Ој Лозаро„

овој Козарии ако не е пољопривредник, јас си го сечам
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
ами шо мислиш ти ве тепале каа мали деца све молеле на A.C.A.B чичко чичко речи му на оној да не ме тепа хахахаха :pos2:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
оо убавите они не биле гнаси лепотани биле затоа толку се љубите меѓу себе вие аеродромците
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
ами шо мислиш ти ве тепале каа мали деца све молеле на A.C.A.B чичко чичко речи му на оној да не ме тепа хахахаха :pos2:
Bed-time story in Kavadarci....

Наслов: Лозари ги тепале ФА
Жанр: Si-Fi
Наменете за возраст од 5-12 год.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
ajde vreme e... zamite se kopacite na rami i na niva... se citame ne rucek
 

Kajgana Shop

На врв Bottom