Навивачки групи во Македонија

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
да да јадеа ќотек нека кажат сами
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
да да јадеа ќотек нека кажат сами
Ајде кој јадел ќотек нека каже брзо, да видиме. А со кого сте играле втора лига? И кои се тие селодромци? Ајде брзо, тој што јадел ќотек нека кажува...нестрплив сум
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
На кого се обраќаш? Не е тука трајче чутучето
Aхх пак ти а бе ти има час да не си на компјутер? признајте ја случкава селодромци кога ве тепале како мали деца мене сега ми ја кажаа можело и знамето да ви го земат али ги спречил некој A.C.A.B:tapp:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
селодромци а што не ја кажувате оваа случка кога сте биле на фени кога сте биле во гостување кај нас кога ве тепале лозарите а серковци или се плашете од вистината :tapp::tapp:

Aj sredi se malce !!! neznaes so zboris...:toe:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
тие таму шо биле 5-6 души, не втора туку првата сезона фени кога влезе у прва лига
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
некој од вашите кога сте биле прв пат на гостување и не 2ра лига се поправив
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
770
Поени од реакции
266
селодромци а што не ја кажувате оваа случка кога сте биле на фени кога сте биле во гостување кај нас кога ве тепале лозарите а серковци или се плашете од вистината :tapp::tapp:
ovoj se razbudil sea od spienje, taman e 4 i pol za na niva, a i sonot ni go raskaza...:pos2:
dete, toa nema nikad da bide, moze samo da si sonuvas i ponataka!
ajde sega da ne te zadrzuvame, idi zasukaj rakavite :salut:
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
Признајте пи*ки ве тепале како мали деца :tapp::tapp::tapp:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Да, да не тепаа, 14 мртви имаше и 55 тешко повредени. Опасно беше, немаше спас, и да погинеш, колко можеш ке се спасиш беше. Таков дожд од компири не бил виден дури ни во византиско
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
тепани се како кучиња бре, си знаат тие шо биле тогаш, убаво си знаат на коа дешавка се мисле
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Toa e toa so ja govorev pred nekoe vreme.Toa ne bese kotek pomegu grupite.F.A bea samoinicijativno okolu 40 dusi a taa utakmica mu bese klucna na MZT za vlez vo playoff a nie bevme fiksno 6.Tepase MZT dva razlika narednata a igraete so Rabotnicki...A problemot bese vo toa sto eden graganin na Kavadarci koj ne e clen na Lozari salam go udari edno prijatelce do FA.Ja znam zatoa a ako nekoj drug misle na nesto drugo ja tamu neznam
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
не сакат да признаат пи*киците признајте сега за оваа ајде мочковци едни ве тепале ко мали деца сте се молеле таму на A.C.A.B да ги спречат Лозарите лично ми кажа еден член на лозари
 

Kajgana Shop

На врв Bottom