Навивачки групи во Македонија

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Немој така бе, супер си се они. Мене баш ми се симпатични, добро ај не симпатични, неможат да бидат симпатични, пола роми, пола од Демир Хисар, али ентузијасти, со јамаха тапаче, со навивач на тапанот од кај Драган Вучиќ...супер се :helou:
Тебе не ти е арно ама ај :icon_eek:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Немој така бе, супер си се они. Мене баш ми се симпатични, добро ај не симпатични, неможат да бидат симпатични, пола роми, пола од Демир Хисар, али ентузијасти, со јамаха тапаче, со навивач на тапанот од кај Драган Вучиќ...супер се :helou:

kakvi takvi lani go smekaa peharot a ti moze samo da go gledas i da mu navivas nad glava
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
kakvi takvi lani go smekaa peharot a ti moze samo da go gledas i da mu navivas nad glava
А твоите ги пратија на принуден одмор? Пола кавадарци ке остане без работа, ама важно Чековски, Кол и Мачка ке земаат по 8.000 евра месечно и ти ке се палиш...какви се-такви се-со здравје нека ви се :)
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
А твоите ги пратија на принуден одмор? Пола кавадарци ке остане без работа, ама важно Чековски, Кол и Мачка ке земаат по 8.000 евра месечно и ти ке се палиш...какви се-такви се-со здравје нека ви се :)
Ти се радуваш на тоа нели?:toe:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ти се радуваш на тоа нели?:toe:
Воопшто, само не ги разбирам оние што се палат на тој КК Фени, кога фабриката ке го остави без работа пола КАвадарци. Место за вработените, тие перат пари и плаќаат играчи со ненорамлни цени. Кој е тука улавиот, јас што се нервирам зашто е тоа така, или оној Козарот кој се пали на тоа?
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
А твоите ги пратија на принуден одмор? Пола кавадарци ке остане без работа, ама важно Чековски, Кол и Мачка ке земаат по 8.000 евра месечно и ти ке се палиш...какви се-такви се-со здравје нека ви се :)
Xaaaaxaxaa eve go golemiot navivac...Sto dobivas ti sto ti se faka glasot od navivanje???Ti navivas za kosarkarite a oni zimaat pari makar bile i 300 evra.Ti davas pari za da gi sledis nivnite nastapi sirum drzavava a oni zimaat pari.Neli sme na isto kazi mi.Samo me iznanadi poso se praese golem navivac a so tvojot post si dokazuvas so si...
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Salam kozar si backo ti ako stvarno imas 36 godini a visis tuka kako cela da ti e naredena...
Воопшто, само не ги разбирам оние што се палат на тој КК Фени, кога фабриката ке го остави без работа пола КАвадарци. Место за вработените, тие перат пари и плаќаат играчи со ненорамлни цени. Кој е тука улавиот, јас што се нервирам зашто е тоа така, или оној Козарот кој се пали на тоа?
Алоооооооо ФЕНИ о-ле. Уште се палите на ФЕНИ? Ако ако, ке ве видам за година две, кога ни кпшарка ке имате, ни работа ке имате...а за моите години не се секирај ти...сега за две недели 37 ке полнам, па што :vozbud::vozbud::vozbud:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Xaaaaxaxaa eve go golemiot navivac...Sto dobivas ti sto ti se faka glasot od navivanje???Ti navivas za kosarkarite a oni zimaat pari makar bile i 300 evra.Ti davas pari za da gi sledis nivnite nastapi sirum drzavava a oni zimaat pari.Neli sme na isto kazi mi.Samo me iznanadi poso se praese golem navivac a so tvojot post si dokazuvas so si...
Свој кеиф, јас навивам за КК Мзт Скопје кој е спонзориран од 500 други фирми, кои не ги бркаат моите родители и роднини од работа. Вие останавте без работа, и сеуште го дркате на еврејот...со тоа вие докажувате што сте...(навивачи сигурно не сте, со јамаха тапанчето)
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.656
Поени од реакции
2.865
haha ne bidi smesen molim ti se jas ke te zamolam da ne pisuvas vakvi stvari
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
haha ne bidi smesen molim ti se jas ke te zamolam da ne pisuvas vakvi stvari
Па не знам ТИ што бараш тука кога не си компетентен да кажуваш за навивачи. Која е твојата група, јас не ја знам? Кај се последниве 5 години, гостовање некое што сте напраиле...
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Абе какво гостовање тие у парк не идат, не на гостовање..:nesvest:Навивачка група со 80 луѓе е смешна..
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
ФЕНИ има буџет уште за 5 години и да ја стават Фабриката под клуч ФЕНИ ке продолже да ве гази и да освојува титули а тоа дека ке го нема клубот може само да сонувате СЕЛОДРОМЦИ!!:pusk: и како бе со опинци све отишле во СС.Парк :pos2:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
ФЕНИ има буџет уште за 5 години и да ја стават Фабриката под клуч ФЕНИ ке продолже да ве гази и да освојува титули а тоа дека ке го нема клубот може само да сонувате СЕЛОДРОМЦИ!!:pusk: и како бе со опинци све отишле во СС.Парк :pos2:
Од денеска Аеродром треба да се преименува во коњодром:music3::music3:

Него само криво ми е за Мекензи шо не го задржаме,дечкото е ѕвер само шо требеше да не се претеруе многу и ќе го имаме најдобриот плеј во лигата:jaj:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom