Навивачки групи во Македонија

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Совршенството од навувачка група наречена Ф.А. изгубила знаме, и тоа од најголемите ривали, интересно, интересно... јас па се чудам зошто ја игноррираат темава во последно време, оно знаме му здиплиле нив :pos2:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Совршенството од навувачка група наречена Ф.А. изгубила знаме, и тоа од најголемите ривали, интересно, интересно... јас па се чудам зошто ја игноррираат темава во последно време, оно знаме му здиплиле нив :pos2:
DA DA.Kade vi e znaemto be "najdobri"??????Koj ke kaze prv ama ako izlaze vakov da se store :nesvest: i decata ka ce mu se rodat rikverc da mu odat...
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
DA DA.Kade vi e znaemto be "najdobri"??????Koj ke kaze prv ama ako izlaze vakov da se store :nesvest: i decata ka ce mu se rodat rikverc da mu odat...
Па не ви е малце чудно што тој што ги постави сликите го нема од тогаш. Што не каже што се случило, затоа што такво знаме кај нас на трибина немало никогаш, затоа ми е чудно. А ова најдобри што си го ставил во наводници...Па барем ти немој да кажуваш за навивачка група жити се, гледај и тебе да не ти се случи судбината на Струмица. А да не си се збунил малце дека ФА ви пееле каде ви е знамето, ние на ваше ниво не се спушатаме.
П.С. Каде ви е ШЕРИФОТ?
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Па не ви е малце чудно што тој што ги постави сликите го нема од тогаш. Што не каже што се случило, затоа што такво знаме кај нас на трибина немало никогаш, затоа ми е чудно. А ова најдобри што си го ставил во наводници...Па барем ти немој да кажуваш за навивачка група жити се, гледај и тебе да не ти се случи судбината на Струмица. А да не си се збунил малце дека ФА ви пееле каде ви е знамето, ние на ваше ниво не се спушатаме.
П.С. Каде ви е ШЕРИФОТ?
Ovaa godina sigurno toa nema da ni se sluci a pogami i pokasno.A i da ni se sluci odgodina sigurno ke imame vece dve tituli...A vie vikate deka ste najdobri ja nikogas ne sum rekol deka sme najdobri zatoa ti bese vo navodnici
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Ovaa godina sigurno toa nema da ni se sluci a pogami i pokasno.A i da ni se sluci odgodina sigurno ke imame vece dve tituli...A vie vikate deka ste najdobri ja nikogas ne sum rekol deka sme najdobri zatoa ti bese vo navodnici
Не викај двапати, мислиш струмичани мислеа дека ќе им се случи ова на почетокот на мината сезона. А инаку грешка си, јас не ти викам дека сме најдобри, јас ти го тврдам тоа.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Не викај двапати, мислиш струмичани мислеа дека ќе им се случи ова на почетокот на мината сезона. А инаку грешка си, јас не ти викам дека сме најдобри, јас ти го тврдам тоа.
Pa bidejki ti si prviot so posle objavuvanjeto na transparentot na vasata navivacka grupa vo racete na C.P.B se drzna da kaze deka ste najdobri eve objasnini na site tuka kako vi go ukradoa i dali pritoa izedovte cotek ili milum go predadivte...
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Pa bidejki ti si prviot so posle objavuvanjeto na transparentot na vasata navivacka grupa vo racete na C.P.B se drzna da kaze deka ste najdobri eve objasnini na site tuka kako vi go ukradoa i dali pritoa izedovte cotek ili milum go predadivte...
Види секој човек има способност во себе што се вика интелегенција. Е сега работата е некој ја има повеќе, некој помалку. Па не знам на друг начин како да ти објаснам дека никој не знае од кај излегол тој транспарент, второ никогаш аеродромец нема изедено ќутек од некој член на Сити Парк Гејс, бтв како може машко да изеде ќутек од женско не е логично така?

Околу твоето мислење за навивачката група Фемили и споредувањето со другите групи имам само да ти опкажам еден твој пост

Posto gledam deka vie od FA moze samo na vakva tema da bidete dominantni ke ve udostojam da vi odgovoram deka konkretno za kosarka ne ste najdobri tuku ste edinstveni.
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
Баш ти благодариме за просветлувањето, ние не знаевме.

Прашање до тебе, исто така за работи кои не ни се јасни, каде беа Кумани во сезоната кога Куманово немаше 2 милиони евра буџет?
Gledaj tamo i placi... kd vi ke ga napravite ovoj javi se tuj na forum a ne tija zastave sas flomasteri da gi pisuete kako sto gledam na tvoj avatar :D ha :D 7000 eeee 2000 god bese toj i jos nema u nekoju salu tolko narod i takvi transparenti aj idi gledaj ga jos edn put klipce ... vidi malko sto e narod ;)
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Gledaj tamo i placi... kd vi ke ga napravite ovoj javi se tuj na forum a ne tija zastave sas flomasteri da gi pisuete kako sto gledam na tvoj avatar :D ha :D 7000 eeee 2000 god bese toj i jos nema u nekoju salu tolko narod i takvi transparenti aj idi gledaj ga jos edn put klipce ... vidi malko sto e narod ;)
Што да гледам кога сте постоеле една година. Пошо гледам многу се разбираш во кошарка, дај те молам опиши го гостувањето на Кумани во Скопје на натпреварот со Вардар мислам во нашата сала или не се сеќаваш што се случило:baeh:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
protiv balkan stil igraa vo Skopje... neka objasni podetealno za drugite:pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Ај ти објасни немора он да објасне може ќе не излаже.:helou::helou::vozbud::vozbud:
Нема што да излаже, такво нешто и да сакаш не можеш да излажеш. Ајде пошо е многу јак нека се појави и нека каже што се случило тогаш
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Gledaj tamo i placi... kd vi ke ga napravite ovoj javi se tuj na forum a ne tija zastave sas flomasteri da gi pisuete kako sto gledam na tvoj avatar :D ha :D 7000 eeee 2000 god bese toj i jos nema u nekoju salu tolko narod i takvi transparenti aj idi gledaj ga jos edn put klipce ... vidi malko sto e narod ;)
Кажи ни колку публика имало во Кумнаово пред таа сезона и после таа сезона, и притоа убаво ти рекоа, кажи им на неупатените овде што се деси кога дојдовте во Јане Сандански, на гостување против Балкан Стил и зашто само против Балкан Стил, а не дојдовте против Мзт и Работнички? Мислевте го дупнавте пандурот и нема да има навивачи па да се фалите сте дошле во СК, и на крај ама го обравте бостанот ауууууууу
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
on gi jaca kumani neka kaze sto im se sluci vo Jane Sandanski... ;)
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
Gledaj tamo i placi... kd vi ke ga napravite ovoj javi se tuj na forum a ne tija zastave sas flomasteri da gi pisuete kako sto gledam na tvoj avatar :D ha :D 7000 eeee 2000 god bese toj i jos nema u nekoju salu tolko narod i takvi transparenti aj idi gledaj ga jos edn put klipce ... vidi malko sto e narod ;)
ЗБОРУВАЈ МАКЕДОНСКИ:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom