Помош, софтверски проблеми и совети

G

GucciMane

Гостин
Нешто од компјутерот ми цивка ко маче :pos2: и кулерот од напојувањето некако послабо врти..напојувањето е при крај или? :smir:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Нешто од компјутерот ми цивка ко маче :pos2: и кулерот од напојувањето некако послабо врти..напојувањето е при крај или? :smir:
Или. :)

Зачисти се што можеш да зачистиш за да не ти биде при крај напојувањето.
 
G

GucciMane

Гостин
Или. :)

Зачисти се што можеш да зачистиш за да не ти биде при крај напојувањето.
Зачистено е сВе :)
Нешто струјата да не ми е слаба дома? зошо некад си врти убаво а некад колку да се каже само :toe:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Зачистено е сВе :)
Нешто струјата да не ми е слаба дома? зошо некад си врти убаво а некад колку да се каже само :toe:
Не си го пазел па при крај ти е кулерот што може да значи и дека при крај ти е напојувањето (ако од таму доаѓа звукот)

Што напојување имаш? Ако не си ја знаеш марката, тогаш е чкарт и поубаво купи си ново за 500 ден :)
 
G

GucciMane

Гостин
Не си го пазел па при крај ти е кулерот што може да значи и дека при крај ти е напојувањето (ако од таму доаѓа звукот)

Што напојување имаш? Ако не си ја знаеш марката, тогаш е чкарт и поубаво купи си ново за 500 ден :)
Поима неам какво е :)
а какво да зеам? од колку вати?
 
С

Спенсер

Гостин
Сте виделе ли вие следна ситуација:

Си симнува торентот,стига до 50% да речеме... и оп, се враќа на 49.9/49.8 :) После,пак си иде на 52% да речеме,па пак назад- 51.9/51.8% :)

Стварно не ми е јасно како е ова можно? До што би можело да е? Вирус?
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
Сте виделе ли вие следна ситуација:

Си симнува торентот,стига до 50% да речеме... и оп, се враќа на 49.9/49.8 :) После,пак си иде на 52% да речеме,па пак назад- 51.9/51.8% :)

Стварно не ми е јасно како е ова можно? До што би можело да е? Вирус?
Симни си нов торент софтвер.
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Ми треба некое програмче за search низ компјутерот.
Ако ме прашате зошто не го користам оној што го има самиот Windows, не го користам пошо не ми работи програмчето (појма нема зашо)
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Ми треба некое програмче за search низ компјутерот.
Ако ме прашате зошто не го користам оној што го има самиот Windows, не го користам пошо не ми работи програмчето (појма нема зашо)
Google Desktop

Пробај стисни F3 на десктоп
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Google Desktop

Пробај стисни F3 на десктоп
Немој молимте....сеа го избришав......

Ми требаше едно 10 саати за да ги сними сите податоци за да може да пребарувам, а потоа за секој нов податок треба истото да го правам!
 
T

Tetro

Гостин
Ми треба некое програмче за search низ компјутерот.
Ако ме прашате зошто не го користам оној што го има самиот Windows, не го користам пошо не ми работи програмчето (појма нема зашо)
Го користам Ava Find v 1.5 последна верзија е, доста брзо работи и не бара ресурси.

Ако не можеш да се снајдеш прати ми твој мејл у пп, ќе ти ја пратам програмата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom