Heroes

Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.479
Поени од реакции
22.167
Јас сум збркан незнаев ни кога почнаа мислев дека беше за денес:tapp::tapp:
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Ја гледав епизодава уште сабајлево. Некако ми е подобра од останативе две, се случија некои интересни работи за кои не сакам многу да коментирам за да не им го расипам чуството и денот на другите.:)


Мал СПОЈЛЕР
:

За тие шо ја гледаа: Што мислите, дали Сајлар ќе стане гуд гај?:vozbud:
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
интересно и во трета епизода
значи добро волуме ќе е ова
заплеткано
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Па нема врска шо знај тој лик... Сега пошо е Питер во неговото тело, моќите на Питер ќе се користат... ваљда.
Па зошто тогаш не избега од Level 5 ако се моќите на Питер, но сепак видовме дека моќта му е многу гласно да зборува.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.373
Поени од реакции
25.128
Е ова е повозбудлива адреналински гледано епизода. Подобра од минатите две, очекувам 4-тата да е уште подобра.
Конечно акцијаааааааааааа:)
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.373
Поени од реакции
25.128

Мал СПОЈЛЕР
:

За тие шо ја гледаа: Што мислите, дали Сајлар ќе стане гуд гај?:vozbud:
Сајлер и по правило не се знае дали ќе стане добар. Затоа што во иднината тој беше со Госпоѓа Петрели, но Питер ја смена таа иднина што се покажа на почетокот од првата епизода. Затоа, уште не е сигурно:)

Па зошто тогаш не избега од Level 5 ако се моќите на Питер, но сепак видовме дека моќта му е многу гласно да зборува.
Сигурно моќта не му е само таа. Гарант има и други моќи, ако беше само таа со викањето, немаше Госпоѓа Петрели три пати да искористи иста реплика - Тој незнае со какви моќи поседува.:)
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.596
Поени од реакции
13.281
Сајлер ќе стане добар, мислам. А зш на крајо пак го затворија? Или онака, за секој случај? :) Во епизодава освен моќите шо ги има украдено покажа и памет и снаодливост, тоа ми се допадна. Се на се, добра епизода како и минатите две... Оваа сезона според овие три епизоди е подобра и повозбудлива од првите две сезони заедно. Да не урочам. :wink:
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Па зошто тогаш не избега од Level 5 ако се моќите на Питер, но сепак видовме дека моќта му е многу гласно да зборува.
Moќта не му е гласно да зборува. Друг израз е, и друго значење има =)
Ќе оглувеа сите ако многу гласно зборуваше, немаше листови да летаат и такви глупости. Ќе прочитам попосле шо беше точно, дека не запамтив. Ама не му е тоа :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom