Фан клуб: Струмица

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
спремајте се за едно 20-30 разлика нем да ве фанаме неспремни па да ве фане срце как лани
Dobro be sto vi e na vas luge? i ja ako vo ponedelnik izleze deka nemame tim? abe smirete se malku oste tim nemame sklopeno,a ti veke ke go tepas na mzt 30 kosa razlika...se ke odi poleka,najbitno e da imame tim....i posledni da sme cela sezona nisto strasno,sega da gi vidam strumicani,formdziite i navivacite dali ke se na sekoja utakmica vo sala...pozdrav
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Dobro be sto vi e na vas luge? i ja ako vo ponedelnik izleze deka nemame tim? abe smirete se malku oste tim nemame sklopeno,a ti veke ke go tepas na mzt 30 kosa razlika...se ke odi poleka,najbitno e da imame tim....i posledni da sme cela sezona nisto strasno,sega da gi vidam strumicani,formdziite i navivacite dali ke se na sekoja utakmica vo sala...pozdrav
Да бе.Ќе видиме кој се вистинсите навивачи на КК Струмица .:smir:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Dobro be sto vi e na vas luge? i ja ako vo ponedelnik izleze deka nemame tim? abe smirete se malku oste tim nemame sklopeno,a ti veke ke go tepas na mzt 30 kosa razlika...se ke odi poleka,najbitno e da imame tim....i posledni da sme cela sezona nisto strasno,sega da gi vidam strumicani,formdziite i navivacite dali ke se na sekoja utakmica vo sala...pozdrav
еми саа здрааве и да има јак тим и да е слаб нии секојпат ке одаме (јас)
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Ја едно прашање до Христов, он е по тие работи. Роко за пријавуване на играче нели помина??????:toe:

Струмица не пријави ни еден, нема екипаааааааааа. Сите сакам да има ама нема:toe:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ја едно прашање до Христов, он е по тие работи. Роко за пријавуване на играче нели помина??????:toe:

Струмица не пријави ни еден, нема екипаааааааааа. Сите сакам да има ама нема:toe:
Има уште еден мини-рок...А и да беше поминат ќе ни дозволеа за да не ја расипаме лигата.:smir:
П.С Можеби и помина рокот,не сум сигурен.Но ќе ни дозволат не грижи се...Само да има финансии...Ајде Вегов назад во Струмица :):)
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Има уште еден мини-рок...А и да беше поминат ќе ни дозволеа за да не ја расипаме лигата.:smir:
П.С Можеби и помина рокот,не сум сигурен.Но ќе ни дозволат не грижи се...Само да има финансии...Ајде Вегов назад во Струмица :):)
Чекај он не доби исписница од Струмица..Пошто гледам во Торус игра а и женска си фанале гледам:pos2::pos2::pos2: Дечо е ѕвер :jaj::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Чекај он не доби исписница од Струмица..Пошто гледам во Торус игра а и женска си фанале гледам:pos2::pos2::pos2: Дечо е ѕвер :jaj::pos2::pos2::pos2:
Сега ќе ни се смеете:(:(Вие го имате Чековски,Кол,Дарко,Ѓуров,Гоцевски,Мек Ензи ние јајца:jaj:Мала зафрканција...
П.С Не се грижете Струмичани,кога-тогаш ќе си дојде се на свое место и ние пак ќе бидеме шампиони.:baeh:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Стварно Заев има пари сега... нека тргне на страна еден маааал процент од нив и ќе имаме конкурентен тим барем за првите четири места 8 милиона не се малкo :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom