Фан клуб: Струмица

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Јас сум ајдук, можам да кажам ама тва не зависи од мене се е до воџите. Ако сакат воџите можаме да флезаме и собранието да го обрнаме.

Јас ќе праам мабет па ќе ви пишам. И ако се права веќе некој протест треба шо побрзо оти времето е кратко.
Ај предложи го протестот па пренеси го ставот на воџите овде, верувам дека ќе се согласат, а за народ не се грижете ќе има голем број.
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
само воџите да се согласат ... ке има народ .... ај барем нешто ке биде. .
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Да се надеваме, треба да ја спасиме Струмица, а тоа дали ке биде не се знае, ако излезе нешто кажувајте кога и во колку саат нацртан сум пред собранието.:smir:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Да се надеваме, треба да ја спасиме Струмица, а тоа дали ке биде не се знае, ако излезе нешто кажувајте кога и во колку саат нацртан сум пред собранието.:smir:
така е кажувајте ако има нешто и јас ќе се нацртам пред собранието ... имам чувство оти добро ќе излезе тава па ќе видаме (чувствата ми се мешат чат пат):vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
V

Viktoranius

Гостин
Мора да напрааме протест, па ако треба и 50 души да сме ного ме боле оти ќе ме праат луд низ градо.

Кој е за само нека копире и нека си го дополнува никот под мојот, и ајде малце и постари нека се активират, Струмикс, Маркус ? Пишејте си нико оддоле, и адднувајте ме на мсн имам оставано во профилот.

1.Viktoranius
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238

Мора да напрааме протест, па ако треба и 50 души да сме ного ме боле оти ќе ме праат луд низ градо.

Кој е за само нека копире и нека си го дополнува никот под мојот, и ајде малце и постари нека се активират, Струмикс, Маркус ? Пишејте си нико оддоле, и адднувајте ме на мсн имам оставано во профилот.

1.Viktoranius
2.tim4e__________________


Македонија на Македонците !
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
sry za oftopic ама тим4е ти си жива легенда на форумо хахаха..копирал е се живо и диво од виктораниус..хахахахха
 
V

Viktoranius

Гостин
Јоцо а така и ти да се додадаше у списоко ? :helou:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
sry za oftopic ама тим4е ти си жива легенда на форумо хахаха..копирал е се живо и диво од виктораниус..хахахахха
а шо мислиш ти јас сум верен навивач на СТРУМИЦА а не како вас на форумо тука се праате демек сте верни а за протест ве нема нигде
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
Aj ne si gi merejte koj kolku e veren,tuku nesto konkretno..viktoranus neka govore so Ajducite i do vecer povratno info...Da se zakaze datum,moj predlog,sreda 12.00 na plostad ,pa kon sobranie,so dobra organizacija 500 lige najmalku.Ke go najaveme pred toa vo MVR,eve jas ke go napravam tava,pa i na nekoj od klubo(Panajot,Papadopulos) i so konkretni cekore ke se uspee...samo da ne mlateme prazna slama tuka na forumo.Aj otspiejte i popladne u akcija,pustajte mabete dek stignate i pisuvajte povratni informacii,ili popameten predlog
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Абе човеци.. треба преку телевизии се ... неможеш тука 10 души ке прочитат и ај.. лол.. треба салам мабет да направате.
 

Dinka

~Кк Струмица~
Член од
28 јуни 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
abe postot i flaerii ke zemas ke zalepas niz cel grad i ke vidas...za televizii toni karakolev odas u intel i resan probelm kazuvas mu na toni i gotovo :D
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Decki ne se zaebavaj te...Bidete seriozni.So sreka pa da cueme na vesti za vas...Se nadevam ke uspeete.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom