Фан клуб: Струмица

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
А Столе имаш ли некои инфо. кои се тие странци и кои се тие повратници поззззззззззз:helou::helou::helou:
Имам ама..+Тава се и ги заборавам имињатаа ама да ти кажам искрено и не ме интересира?Го знаеше Иван Бошњнак пред да дојде во Струмица,НЕ !?Го знаеше Дамир Латовиќ,НЕ !?Епа што џабе збориме здравје кога ќе почнат со тренинзи ќе одам на 2-3 тренинга ќе ги видам и според мене ќе ви кажам од тоа што ќе го видам....:bip::pos2:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Имам ама..+Тава се и ги заборавам имињатаа ама да ти кажам искрено и не ме интересира?Го знаеше Иван Бошњнак пред да дојде во Струмица,НЕ !?Го знаеше Дамир Латовиќ,НЕ !?Епа што џабе збориме здравје кога ќе почнат со тренинзи ќе одам на 2-3 тренинга ќе ги видам и според мене ќе ви кажам од тоа што ќе го видам....:bip::pos2:
Ама види сакам да знам за да видам кои се дека се играјале пред тава итн поззззззззз:helou::helou::helou:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Така да сега дечки до 4-ти Август кулирајте, тогаш ќе има се многу многу подетално.
Инаку утре е 10-ти јули.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Ако има некои информации сигурно ке бидат постирани,нема шо да питате само.. :) столето как искусен менаџер ке виде квалитето на играчите и ке каже кој как е ... лош арен нели ? Позз
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
ок !!! само ако има неш ново одма кажувајте за да ги видаме играчите кои ка шо се позззззззззз:helou::helou::helou:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ако има некои информации сигурно ке бидат постирани,нема шо да питате само.. :) столето как искусен менаџер ке виде квалитето на играчите и ке каже кој как е ... лош арен нели ? Позз
Абе не викам оти сум искусен менаџер:pos2:,само јас од тава шо можам да го видам и шо разбирам ќе ви кажам според мене кој играч е добар кој не...:smir:
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Веруваме во тебе и пази да не згрешаш :helou::helou::helou:
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Ако има некои информации сигурно ке бидат постирани,нема шо да питате само.. :) столето как искусен менаџер ке виде квалитето на играчите и ке каже кој как е ... лош арен нели ? Позз
еве ке ти копирам од 73-74 страна на фан клуб фени колку се разбира христоБ(прочитај ги последните 3 букви од назад кон напред)
P.S Gocevski e beter od nasiot poranesen igrac Delic:nesvest: :nesvest:
C.c.C.c Gocevski propaga:toe:
Vi rekov deka ovoj Kol e glup igrac ke vidite i vo vtoriot del deka nema pojma,igrac so edna raka nikogas nema da bide igrac,kako vo slucajot Kol tipot ima samo (leva raka)....:tapp: :tapp:
Абе не викам оти сум искусен менаџер:pos2:,само јас од тава шо можам да го видам и шо разбирам ќе ви кажам според мене кој играч е добар кој не...:smir:
:tapp::tapp::tapp::tapp:
Дете многу се форсираш:baeh::bip:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Тва сее негово мислење. Нема шо да му го оспоруваме разбери.
Јас казах ке видаме шо ке каже столето оти он оде на тренинзите се знаа со дел од играчите и знаа најного новости од нас.затава STFU!
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
A бе ќе видаме се..полека полека..ехеее има време:smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
еве ке ти копирам од 73-74 страна на фан клуб фени колку се разбира христоБ(прочитај ги последните 3 букви од назад кон напред)
P.S Gocevski e beter od nasiot poranesen igrac Delic:nesvest: :nesvest:
C.c.C.c Gocevski propaga:toe:
Vi rekov deka ovoj Kol e glup igrac ke vidite i vo vtoriot del deka nema pojma,igrac so edna raka nikogas nema da bide igrac,kako vo slucajot Kol tipot ima samo (leva raka)....:tapp: :tapp:

:tapp::tapp::tapp::tapp:
Дете многу се форсираш:baeh::bip:
Абе дете што толку ти се замараш со мене:bip:..Што толку те интересирам јас колку знам,јас сум се форсирал :pos2::pos2::pos2:....Па доста се пезиш да му ебам мајката престани веќе.:bip:
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
89
Поени од реакции
1
zdr na site. moze li nekoj da mi objasne zosto toj predavnikot (vasiot eks kapiten) vi e na site staven na pozadina tamu. toa on so go napravi...............ne treba da se vrate u strumica sea
 
V

Viktoranius

Гостин
zdr na site. moze li nekoj da mi objasne zosto toj predavnikot (vasiot eks kapiten) vi e na site staven na pozadina tamu. toa on so go napravi...............ne treba da se vrate u strumica sea
Нашиот екс капитен колку што направи за нашата екипа не смееме да помислиме дека е предавник, а не па да кажаме оти е. Ај ти не сери и МРШ од тука не ни кажуви кој е предавник кој не. :bip:
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Абе дете што толку ти се замараш со мене:bip:..Што толку те интересирам јас колку знам,јас сум се форсирал :pos2::pos2::pos2:....Па доста се пезиш да му ебам мајката престани веќе.:bip:
Абе запеза ќути и :coffee::bip::bip::bip::bip::bip:
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
zdr na site. moze li nekoj da mi objasne zosto toj predavnikot (vasiot eks kapiten) vi e na site staven na pozadina tamu. toa on so go napravi...............ne treba da se vrate u strumica sea
Е незнам кој е предавник дали Гоцевски или Богоев :helou:

Богоев се врати да игре од Грција во Македонија заедно со Влаикидис и Кицулис ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom