Фан клуб: Струмица

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Од каде ти знаеш за нашите шанси со кој можеме да потпишеме?:nesvest:
Зборам општо бре друже нели гледаш сите ги имам наведено од тие слободни агенти ниту еден не е некој салам играч освен Душан БОцевски според мене кој најверојтано ќе оде во странство и нема намера да се враќа дома барем уште една година.Младен Ѓуровски,Синиша АВрамовски па и Кирил Павловски кој доминира со својата височина можеби ќе биде добро засилување искрено моја желба беше во Фени да се донесе Павловски но ете сега за сега не се остварува тоа а и нема да се остваре а Аврамовски само за пари гледа и за ништо друго не е тој иститот што беше некогаш како искилавен скока.:salut:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Зборам општо бре друже нели гледаш сите ги имам наведено од тие слободни агенти ниту еден не е некој салам играч освен Душан БОцевски според мене кој најверојтано ќе оде во странство и нема намера да се враќа дома барем уште една година.Младен Ѓуровски,Синиша АВрамовски па и Кирил Павловски кој доминира со својата височина можеби ќе биде добро засилување искрено моја желба беше во Фени да се донесе Павловски но ете сега за сега не се остварува тоа а и нема да се остваре а Аврамовски само за пари гледа и за ништо друго не е тој иститот што беше некогаш како искилавен скока.:salut:
Аха и јас би сакал во Струмица да се донесе Кирил Павловски кој е супер играч според мене...А за Душан Боцевски (Стрпи се можеби ќе биде нешто):vozbud:...:wink::wink:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Аха и јас би сакал во Струмица да се донесе Кирил Павловски кој е супер играч според мене...А за Душан Боцевски (Стрпи се можеби ќе биде нешто):vozbud:...:wink::wink:
Доколку дојде Душан Боцевски во Македонија мислам дека ќе оди или во Работнички или во Струмица. Не дека Фени немаат пари да го платат туку од причина што веќе ангажираа елитен центар. Истото важи и за Павловски, само што и за двајцата мала предност е тоа што имаат настапувано порано во Работнички (зборам доколку се враќаат во Македонија, што е тешко за верување)
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Од кој да се изненадам бре момче од Чуровски од Аврамовски и Боцевски и на крај краева Боцевски според мене нема шанси да потпише со вас зборам за Душан а ако го земете Илија Боцевски тогаш ќе бидете новиот Вардар Осигурување од ланската сезона заедно со Вегов кога ќе се убацат оди задржи ги само лични во напад.:pos2::pos2::pos2:

:nesvest::nesvest::nesvest: Ај ќе видите дека на вас Чековски нема да ви флезе во форма ... Шо ако го купифте и мислите дека ќе е најак ? ? ? Прво да се навикне на македонската лига ... Шо да не Чековски е подобар од Дамир? ? ?
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
:nesvest::nesvest::nesvest: Ај ќе видите дека на вас Чековски нема да ви флезе во форма ... Шо ако го купифте и мислите дека ќе е најак ? ? ? Прво да се навикне на македонската лига ... Шо да не Чековски е подобар од Дамир? ? ?
па не можеш да кажеш и дека Латовиќ е подобар од Чековски, секој е добар на свој начин. а за тоа да се навикне на нашата лига, па не знам што треба посебно за еден играч да се навикне на нашата лига, башка тоа што Чековски доаѓа од појака лига од македонската.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
:nesvest::nesvest::nesvest: Ај ќе видите дека на вас Чековски нема да ви флезе во форма ... Шо ако го купифте и мислите дека ќе е најак ? ? ? Прво да се навикне на македонската лига ... Шо да не Чековски е подобар од Дамир? ? ?
ДА ти ги ебам прикаските јас така да знаиш..Ќе го видиш Станко кој е нема проблем кога еден Слободан Михајловски го дураше во гаќи Латовиќ незнам што му следува со Чековски.:salut::salut:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ke vdime be ke vidime .....
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Инаку Сезоната започнува на 4-ти Октомври.
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
E незнам кој ќе расправа прикаски дали ние или вие ... Чековски ќе ви биде најслаб да знаете ... Иако е играл во подобра лига ... А за Лато кој сака нека говоре ама он беше ЅВЕР минатата сезона :smir:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
E незнам кој ќе расправа прикаски дали ние или вие ... Чековски ќе ви биде најслаб да знаете ... Иако е играл во подобра лига ... А за Лато кој сака нека говоре ама он беше ЅВЕР минатата сезона :smir:

zasto treskas gluposti?????????

eve jas ne sum za feni ama znam deka cekovski e zverka od igrac i deka mnogu dobi feni so toa sto go angazira......samo da ne ispadne ko so macka....

reprezentativec e ,iskusen,vo najdobri godini i ne gledam zasto ne bi se vklopil vo feni ...:toe::toe::toe: gledaj malce porealno na rabotite....

i nikoj ne''govore'' kako sto vikas ti deka latovic lani ne bese odilicen.....
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
ЕЕЕЕЕЕЕЕЈ. Мале ка ке дојде ПАОК. Шо викане ке падне, мале мале. :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
е ке видиме :pos2::pos2::pos2:ж
кога ке почне сезоната ке видиме :pos2::pos2::pos2:
Тава па тава остана си такво и готово, неможе да се смире...

Него уште е многу рано да ги споредуваме играчите, ќе видиме уште не почнала сезоната кажувате дека нема да го биде ау уа... почекајте да се одигра барем еден натпревар, па после говорејте од кој ќе има фајде од кој не..

ЕЕЕЕЕЕЕЕЈ. Мале ка ке дојде ПАОК. Шо викане ке падне, мале мале. :vozbud::vozbud::vozbud:
Изберани се или ... ? Пошто кажах у еден пост оти немам следано кошарка 3 месеца..
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
ЕЕЕЕЕЕЕЕЈ. Мале ка ке дојде ПАОК. Шо викане ке падне, мале мале. :vozbud::vozbud::vozbud:
Здрааве до тогај :smir:

Еј абе у Септември играаме нешто со Фени ... Саа слушнах на вестите ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom