Фан клуб: Струмица

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
Па шознам, јас како што ве пратам вас вие само со тапаните повеќе и скандирате со цела сала. Песните баш што ги пеете не сум ви ги слушнал кои се.
imame mnogu pesni ali ne znam koi sme gi ukrale od vas
ke ti gi kazev nasite na pp ili skype ali strav mi e da ne gi prepeete vie(ozbilno ne se zafrkavam):nesum:
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
:pos::pos::pos::pos::pos::pos:

Епа не ни ги кажувај оти готови се ќе ги препееме право. :pos::pos::pos:
Абе ова ја пеат, не помнам точно како идеше нешто вака беше „ .... 1000 души..... јадете гомна педери сте вие“ ова ја пеат, вака ми текна сеа у моментот, мислам дека имаше и уште една..
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
zasto be nekoj se obide da me stavi vo usta na forumov??? anusceeeeeeeeeeeeeeeeee gledaj si i na tv kako se gubi titula i ne trambuli mnogu mnogu !!!!!! mnogu ti e brz jazikot izgleda majka ti se muvala so gepart
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
Абе ова ја пеат, не помнам точно како идеше нешто вака беше „ .... 1000 души..... јадете гомна педери сте вие“ ова ја пеат, вака ми текна сеа у моментот, мислам дека имаше и уште една..
wtf
nisto ne te razbrav sto sakas da kazes
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
zasto be nekoj se obide da me stavi vo usta na forumov??? anusceeeeeeeeeeeeeeeeee gledaj si i na tv kako se gubi titula i ne trambuli mnogu mnogu !!!!!! mnogu ti e brz jazikot izgleda majka ti se muvala so gepart
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:Te ОБОЖАВАММММММММММ
 
V

Viktoranius

Гостин
Оооо се вратила старата гарда, аеродромското курвиче. :bip:

Каде беше се убиваше од сексање со татарите, и сега бек ин Скопје. Што бива догодина ќе правите ли тим за 4 место или ?
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
Оооо се вратила старата гарда, аеродромското курвиче. :bip:

Каде беше се убиваше од сексање со татарите, и сега бек ин Скопје. Што бива догодина ќе правите ли тим за 4 место или ?
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
dimitar za premier:vozbud:
:pos: :pos: :pos:
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
За песната зборев бе, дека ова ја пеете од Ајдуците. Не ја знам точно како ја пеете па затоа има ... и по 2-3 збора од песната:pos:
abe site ja peat taa
posle nekoe vreme od koga ja zapeavme slucajno otidov na noviot sajt na komiti i tamu ja imase za skoski vardar pesna ori sloga go pusi.......
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
Вчера луѓето од БИБЛ рекле дека од МК 3 екипи ке играат поради Х-фактори кои сега немам време да ги објаснувам ... ама по она “рафална паљба“ од страна на публиката прво накај судиите, а после и накај Браун (откако ненормалниот мавна топка у публика), денеска имало голем притисок од газдата на КФМ (читај АМИР) да не учествува Струмица во БИБЛ лигата ... значи драги мои можно е да го кркаме ... ама отом потом ... да видиме како ќе излезе работата прво
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Оооо се вратила старата гарда, аеродромското курвиче. :bip:

Каде беше се убиваше од сексање со татарите, и сега бек ин Скопје. Што бива догодина ќе правите ли тим за 4 место или ?
:pos::pos::pos:Koga sme kaj Skopje slusam siptarive pukale vo aracinovo.Imalo 8 povredeni...Da vi go ebam Skopjeto.Ako sakate i drzava bidete dzabe vi e se.Mrs
 

Kajgana Shop

На врв Bottom