Фан клуб: Струмица

V

Viktoranius

Гостин
Американ4е де бе дете свести се. Сигурно не ни кажаа без причина дека ќе играме БИБЛ, али ај ќе видиме што ќе биде наредните денови сигурно ќе има вести.
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Сега бев со човекот што ја водеше статистиката на вчерашниот натпревар ( не е важно кој е ) и ми рече дека Струмица дефинитивно е примена во БИБЛ .. а ке се одлучува сега кој од Фени и Работнички ке влезе .. :smir:
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Alal da vi e Lozari site pesni ni gi zemaaate ama najsmesni ste so tapanot sakate kako nas da ja peete ama ne vi odi
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
1. ako ne si znael kaj nas nema eden ulav kako kaj vas najseriozno ti kazuvam
2. tie sto bea site se izbrkani kaj nas sega postarite clenovi barem imaat mozok za razlika od vasite
samo da ti kazam nesto za ovoj nacistot sto ve pozdravuva
toj vo jane sandanski skokna od kaj sto vleguvaat gostinskite navivaci mislam znaes kade e toa kako terasa sto e nad kosevite
i mu udri boks na ovoj trenerot sega sto e na amak

Со исказот под број еден сака да каже дека кај нас има еден улав како што има кај нас, кај нив повеќето се улави, впрочем немораше да ни каже, можевме и сами да приметиме кога ке ни дојдеа. Кој од кој, клинички случај. Koj скокнал во Јане Сандански и го тепал ГАЦ???

Ако ти кажам нашите водачи што се, ке мислиш дека те лажам, двајца адвокати и брокер, сите тројца со факултетско образование.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Ја незнам од кај избаци ваа информација кај вас кога состанокот на бордот е на 3 јуни и до тогаш ништо не се знае кој и што ќе играе некако ми е нереално мене оваа уште одма да му соопштат таква информација тешко сепак во вторник ќе биде официјално објавено коа ништо друго дај по интернет да побараме ваљда има БИБЛ некој нивни сајт па таму пише нешто можеби.:salut:
абе човетк оваа информација не ја избаци од нигде,така кажаа на полувремето јас само ви кажувам шо кажаа ништо друго!
 
V

Viktoranius

Гостин
Кога го спомнавте Гац ми текна. Вчера беше на утакмицата Струмица - Фени седеше во ложата со еден човек. Што е финтата да не гледаше некои играчи од Фени или Струмица ?
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Кога го спомнавте Гац ми текна. Вчера беше на утакмицата Струмица - Фени седеше во ложата со еден човек. Што е финтата да не гледаше некои играчи од Фени или Струмица ?
За кога за одгодина воа време кога ќе му истече суспензијата:pos::pos::pos::pos:.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Мош е дојдел да доделе некоо награда. ама не им се оствари тука тва :)
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Мош е дојдел да доделе некоо награда. ама не им се оствари тука тва :)
Од толку народ легенди и легенди Гац го најдија да доделува награди драпај си меот.:pos::pos::pos::pos:
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
ajduci ne mi e jasno edno
koi pesni sme vi gi zemale?
aj kazete zivi se
 
V

Viktoranius

Гостин
Да бре, заборавив дека е суспендиран. Иначе за БИБЛ, сто посто сме примени, сега треба уште една да одберат од Фени и Работнички. Мислам дека ќе оди Работнички а Фени ќе игра Фиба куп.
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
Да бре, заборавив дека е суспендиран. Иначе за БИБЛ, сто посто сме примени, сега треба уште една да одберат од Фени и Работнички. Мислам дека ќе оди Работнички а Фени ќе игра Фиба куп.
viktoranius aj kazi od imeto na ajduci koi pesni sme vi gi ukrale
edit cekam odgovor
 
V

Viktoranius

Гостин
viktoranius aj kazi od imeto na ajduci koi pesni sme vi gi ukrale
edit cekam odgovor
Па шознам, јас како што ве пратам вас вие само со тапаните повеќе и скандирате со цела сала. Песните баш што ги пеете не сум ви ги слушнал кои се.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom