Фан клуб: Струмица

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
И сега Ајдуци ќе доаѓате ли утре во Кавадарци за да знајме онака чисто информативно а...
 
Член од
7 февруари 2005
Мислења
688
Поени од реакции
76
И сега Ајдуци ќе доаѓате ли утре во Кавадарци за да знајме онака чисто информативно а...
Не сум Ајдук ама сум навивач на Струмица...Ќе дојдам во Кавадарци и ќе си навивам за тимот заедно со Ајдуците ако ги има.................


П.С. Ама некни во Струмица ви го ЛАПНАА знамето хахахах Лозари :) :) :)
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
КЕ дојдат изгледа на финале ако стигне струмица(а ке стигне) Неофицијално така знам.Виктораниус знае повеке.Исповеди се хихи
 
V

Viktoranius

Гостин
КЕ дојдат изгледа на финале ако стигне струмица(а ке стигне) Неофицијално така знам.Виктораниус знае повеке.Исповеди се хихи

Епа то е, ќе одат Ајдуци само ако стигнеме до финале. Иначе јас утре сум во Кавадарци ќе ја гледам утакмицата со Амак СП.
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
Viktoranius tocnoo le tava wee ako strumica ne vleze u finale ke se odilo za miravci
 
V

Viktoranius

Гостин
Viktoranius tocnoo le tava wee ako strumica ne vleze u finale ke se odilo za miravci
Да да, така викаа как играјааме со Металург, ќе сме одиле. Ама струмица ако влезе во финале ќе одиме за Кавадарци.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Еј,ќе ми мачкаме Амак,нели 20-30 разлика:vozbud: ?
П.С Кошаркарите на Струмица,утре ке одат за Кавадарци.
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
nema teoretski sansi davi dozvolat vo tolkav broj.za polufinale mozebi.a za eventualno finale so feni nema sansi da vi dadat
zosto da ne im dadat....pa vie ste organizatori mislam deka treba da se ima podednakvi prava za vleznici za site ekipi...kolku sakat tolku mozat da dojdat...i kako go mislis toa za polufinale moze,a za finale ne moza?? koj ke te svati i tebe
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
zosto da ne im dadat....pa vie ste organizatori mislam deka treba da se ima podednakvi prava za vleznici za site ekipi...kolku sakat tolku mozat da dojdat...i kako go mislis toa za polufinale moze,a za finale ne moza?? koj ke te svati i tebe

se izvinuam ne bev jasen...kartite za finaleto se vece prodadeni...zatoa nemoze 400 dusi
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Картите,за Финалето се распродадени?Ајде не ми раскажувај,приказни картите за финалето биле распродадени.:nesvest:
 
V

Viktoranius

Гостин
Како може да се распродадени бе, кога не се знае кој и кој ќе се во финале ?

Пууу малумна работа.
 
Член од
13 март 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
Tate ubo vi kaza ,Pelister ke bidi pobednik !!!!
i se ubo vi kaza ,zato dosta tropajte gluposti!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom