Фан клуб: Струмица

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Струмица да ја повтори играта од некни со МЗТ незнам..нека се споот и фени и фершпед пак ке изгубат...ама и така сме добри. прееска гледав интервју со д.соколов кој вели дека влегуваат со сите сили за освојување на купот и со голем оптимизам.:vozbud:Позз одам на КАРНЕВАААЛЛЛ!
 

oto

Член од
1 март 2008
Мислења
7
Поени од реакции
0
ne sum siguren za strumica!Jas mislam pelister e favorit ke igra kako da e doma!!
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
ej greska svana nogu.daleku otidi.lafam za polufinale...so strumica
Ок ок знам. Го сванав "ото" дека Пелистер бил фаворит да го осве купот, а ти рече дека Кавадаречката публика е за Пелистер. Вие сте збореле за евентуално полуфинале Пелистер-Струмица,а јас ве сванав општо за цел куп:smir:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Ти,ако не си тој никот што му беше Тито,јас СТОЛЕ да не се викам:pos2: .
Сигурно е Друже тито :pos2: и по понашање се познава. Абе струмичани не кажате како карневалот а:smir:
 
V

Viktoranius

Гостин
Сигурно е Друже тито :pos2: и по понашање се познава. Абе струмичани не кажате како карневалот а:smir:
Офтопик.

Карневалот лудило братче, треба да си тука за да го почуствуваш. Низ улиците не се минува од луѓе. Едноставно треба да си тука за да го почуствуваш тоа вистинското.

Иначе негативно ми остана само тоа што многу Албанци имаше, и имаше тепачки многу со грциштата ....
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Офтопик.

Карневалот лудило братче, треба да си тука за да го почуствуваш. Низ улиците не се минува од луѓе. Едноставно треба да си тука за да го почуствуваш тоа вистинското.

Иначе негативно ми остана само тоа што многу Албанци имаше, и имаше тепачки многу со грциштата ....
Абе Албанци, грци се нека иди у пизду матер, тоа е нешто што најмногу го мразам.. племе нивно... Туку ајде да не бегаме од темата.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Ептен офтопик:
Бидејќи има некои јузери кои не мрднале подалеку од Кошарка, еве им линк од темата за карневалот.
Не е ова мирц, МСН, Скајп или незнам што.
Форум е!
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
napred stumica aj vo momentot imame najdobar tim vo makedonija ajde mozeme da go osvoime kupot :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom