Фан клуб: Струмица

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
dimitare,ne bidi sepak tolku siguren.topka e,se vrte.od kade znaes so ce se sluci?moze nas da ne ni trgne sutot da ne tepate povece od 10 razlika,a moze da se sluce i obratno

p.s. marcus moze da znam zosto bev baniran?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Епа добро, ама сепак ќе ги ЗГАЗИМЕ.:baeh:
I jas mislam taka,no posle utakmicata so Mzt mi dojde umot,i nemam namera da se silam...Znam deka imame dobar tim,sega i samodoverba,atmosfera...No ne smeeme da gi potcenime,zosto znaeme deka imaat iskusni igraci koj znaat da iskoristat se...Pozz..
P.S Nemojte da mislite deka se predomisliv,i mislam deka sega Feni ke pobedi:pos2: :pos2: ...Ke pobedime,no ne sakam kladbi...:smir: :toe:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
lozar_kavadarci напиша:
p.s. marcus moze da znam zosto bev baniran?
Заради тоа што те предупредив минатиот пат..ти дадов дури и опомена...ви реков happy hour заврши...
A сепак и ти и GIS "пушевте на јавно место"..затоа ве пратив на ладење и двајцата..Доволно ли е објаснувањето...!?!?
Подфорумот е за дискусии..се друго е сувишно..
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ocigledno ne i doaga aklot na Ckembarite..:toe:
Такви ти се тие темпераментни ама мора да има и такви за да има и интересни работи но сепак се едно од најдобрите навивачки групи во Македонија се гледа тоа и не можеме да го успориме тоа пошто тоа е факт.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Такви ти се тие темпераментни ама мора да има и такви за да има и интересни работи но сепак се едно од најдобрите навивачки групи во Македонија се гледа тоа и не можеме да го успориме тоа пошто тоа е факт.
Zar e toa interesno???Interesno e da se natprevaruuvat so zborovi,da ima zar megu navivacite,zar e interesno frlanje stolovi po terenot?:nesvest:
 
V

Viktoranius

Гостин
Zar e toa interesno???Interesno e da se natprevaruuvat so zborovi,da ima zar megu navivacite,zar e interesno frlanje stolovi po terenot?:nesvest:

Епа во тоа е финтата на навивањето. Адреналинот е до даска накачен, во тој момент не знаеш што правиш.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Zar e toa interesno???Interesno e da se natprevaruuvat so zborovi,da ima zar megu navivacite,zar e interesno frlanje stolovi po terenot?:nesvest:
АМи сега такви се дали може да им даде некој ред?Ако можел ќе има дадел некој ама неможел а мене ми се свиѓаат лично ако би ме прашал а за да дојде до врлање на тиа столови во терен сигурно имаат некое незадоволство нели за купот ќе биде добро во Кавадарци најверојатно ќе бидат Лозари и Чкембари на иста трибина па тогаш да видиме како ќе се однесуваат.
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Заради тоа што те предупредив минатиот пат..ти дадов дури и опомена...ви реков happy hour заврши...
A сепак и ти и GIS "пушевте на јавно место"..затоа ве пратив на ладење и двајцата..Доволно ли е објаснувањето...!?!?
Подфорумот е за дискусии..се друго е сувишно..
jas ne ti se bunev...kriv bev i gotovo.....2 dena golema rabota..pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom