Фан клуб: Струмица

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
Уше еднач браво за Стрмица и да одиграме вака добро и против русите.. .
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Кој може ако сака може да гледа реприза во 2 на А1 да видиме како е изгледало на ТВ:)
Не сум сигурен ама мислам дека ќе ја деваат у 4 (16:00) на А1. Не ме држете за збор ама мислам дека така пишуваше. Напред Струмица. Руси пазете се.
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
Не сум сигурен ама мислам дека ќе ја деваат у 4 (16:00) на А1. Не ме држете за збор ама мислам дека така пишуваше. Напред Струмица. Руси пазете се.
Eeeeee deka vide u 16,00 repriza??? ima vesti na A1 pa POKEMON posle ke davat nema valjda POKEMON da ne go davat :):tv:... nema da davat jas mislam ...
 

aLeKsAnDaR-aKi

The Duke
Член од
29 октомври 2007
Мислења
167
Поени од реакции
0
Ај некој „стар’’ Ајдук нека ми одговори:Дали сеуште се продаваат маички со логото на Ајдуците...и дека можат да се најдат-однапред фала.БРАВО ЗА СТРУМИЦА...само напред
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ај некој „стар’’ Ајдук нека ми одговори:Дали сеуште се продаваат маички со логото на Ајдуците...и дека можат да се најдат-однапред фала.БРАВО ЗА СТРУМИЦА...само напред
Оди во штабот на Ајдуците:222:
 
V

Viktoranius

Гостин
Ај некој „стар’’ Ајдук нека ми одговори:Дали сеуште се продаваат маички со логото на Ајдуците...и дека можат да се најдат-однапред фала.БРАВО ЗА СТРУМИЦА...само напред
Има во штабот и мајци и блузи.
 
V

Viktoranius

Гостин
До сите ајдуци....уште 2 часа до почетокот на натпреварот против Маврово па ајде сите пред штабот кој сака.
Утакмицата е во 19-00 часот.
Ајдуци ЗАКОН !
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Utakmicata e od 20 casot... Mavrovo zadocnile pa e premestena vo 20.
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
"Десетка" за "ајдуците"

Добија пофалби од сите играчи за она што го покажаа на овој дуел. "Ајдуците" заслужија чиста десетка за она што го направија за време на овој дуел.

Ниту едно парче хартија, а камоли нешто друго не падна на паркетот во салата "Парк" за време сите 40 минути од натпреварот.

Прославата на победата навивачите на нашиот шампион ја одбележаа со палење на десетина факели во зелено-бела боја, онаа струмичката, победничката.

Домаќинот заслужи висока оценка за организацијата, посебно во делот на безбедноста за која освен полицијата се грижеше и приватното обезбедување "Бастион" од Струмица
 

Сапун

. . .
Член од
10 јули 2007
Мислења
1.642
Поени од реакции
4
Натпреварот со Маврово 3апочна во 21 Часот Маврово дојде со 6 играчи ре3ултатот на полувремето беше 55-25(26) не3нам точно
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
We are the best. Абе тренерот на Струмица ако ја сфати тактиката на Русите кје ги лапнеме и нив :)
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
lelee....abe koj i dozvoluva na ovie(Mavrovo)...da igrat u prva liga..docnat 2 30 min...so 6 igraci .doagaat....go gledav prvoto poluveme...ama ne gledav kosarka...gledav cirkus..:D...abe nie od mala da se soberime..ke im parirame na Mavrovo:D!!!:pos2::pos2:
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
lelee....abe koj i dozvoluva na ovie(Mavrovo)...da igrat u prva liga..docnat 2 30 min...so 6 igraci .doagaat....go gledav prvoto poluveme...ama ne gledav kosarka...gledav cirkus..:D...abe nie od mala da se soberime..ke im parirame na Mavrovo:D!!!:pos2::pos2:
vo 2liga ima podobri ekipi od mavrovo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom