Со кого се познавате од форумов?

Член од
20 јули 2009
Мислења
865
Поени од реакции
600
Не се знам со никој од форумов :kesa:Ако има некој од Аеродром,поточно у околина од Бисер нека каже :icon_bigg
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.127
Поени од реакции
2.765
Се знам со:
1. Тhe Carpenter (сервер да го прости)
2. Soulcollector
3. Aљазот Frasier
4. Fantom
5. Toecutter
6. И Сковинистраторот Серпико.
 
I

Intex

Гостин
Вечерва го запознав Sonne. Кој генијален лик е само. Друже, ми беше чест. Фала.:)
 
T

Tetro

Гостин
Buterfly, од вчера. И порано се знаевме, ама не дека сме и на форумов. :)
 
Член од
25 октомври 2010
Мислења
735
Поени од реакции
704
не познавам никој пошто сум нов на форумов, а би сакал да запознам ....зашто да не?
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Се знам со Zigi 812, Alexa и Stefi некое бројче :icon_lol:.
Сите тројца имаат вкупно три мислења на форум :icon_lol:.
Ги бркам сите да не ми ги читаат постовите, затоа што кога ќе распали психопатот во мене лошо е :icon_lol:.
 
I

Intex

Гостин
Вчера со Mrs. Vedder се запознав. Добро девојче, добар муабет склопивме. Интересен карактер, ама немавме доволно време за да се запознаеме подобро. Ајт у наредна прилика повеќе.:D Како што пиша и она пред мене, договоривме за геноцид, така да се е испланирано. :pos::pos:
Денеска Кискино го запознав. Запознавање „Здраво и чао„, оти и он се брзаше и ја се брзав од школо. Ајде некој друг ден ќе седнеме да помуабетиме.
Денес Ivan^^ го запознав. Сме учеле у исто школо, а јас да не знам дека он е тој.
Фин батка, иако зборевме само 5 минути, ама не е битно, сега кога го знам, секој ден ќе се гледам.
Денес се запознав со Love-computers, бевме на муабет околу 3-4 саати.:D Онака, фино детенце ми се виде, тивко, на месинџер погласна знае да биде.:P
Плус и со GoddessofRock (екс GemmaAtkinson), ама на некои си минута време. Хејт х'р!
Од струмичката собиранка:

Wot
BBaby
Koleee (не знам колку е се)
Logix
LordDragon (Ми беше чест друже, особено за милион долари кога ја свиреше:D)
RIOT! (појма немав која е, заедно со Mrs. Vedder дошла)
Walker_Girl (ја знаев од порано, низ форум ја гледав)
Вечерва го запознав Sonne. Кој генијален лик е само. Друже, ми беше чест. Фала.:)
Во четврток nameleess. Интересен лик, заедно бевме на свирката на Мизар. Во петокот пак се видовме, падна добар муабет, зезање за електро.:D Мило ми е, друже. :)
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Со [MKD]Tigar се знам од поодамна, а се имам запознаено на кратко со едно десетина дручи членови, повеќето од Арсенал фан клуб.
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Beneamata првиот ми другар од кајгана, сега ептен добар колега. Very Nice(Noice) Girl значи никот не лаже стварно е ептен фина, а богами и гласна :pos:
Dark King првиот запознаен кајганџија кој што не ми е колега. Треба ли воопшто да коментира? Стварно опуштен дечко, комуникативен и ептен интересен.Красулка-љубезната колешка што одговара на моите досадни прашања:) Пријатно девојче.
Коментатор-делија и баварец што има за изборен аграрна политика
Dietrich не е многу активен тука, а зашто? :лутавампирка:
КУЦЗ мај брадер, активен само на Фудбал и ДруЃи Спортови.
Ајде да си се пофалам. Денеска на факс имав прилика да се запознам случајно со еден многу фин колега, кој патем е и Кумановец. Devil_guy it was my pleasure :)
Гледам дека ги немам спомнато The Mummy Returns и Swen. Само пофални зборови и за двајцата, ептен опуштени дечки :pipi:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.641
Поени од реакции
11.618
Fiti (школскиот), Аполон и SUKON (комшијата) :)
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.408
Поени од реакции
42.661
Oд тие што не се од Валандово се иам сретнато само со Iceboy и LoGiX..
 
Н

'Никола'

Гостин
Мислам дека никогаш немам пишано тука, па ај еден попис да си направам.

Schhh87 - BFF, уште од чупиња сме заедно;
Little Lady - во друштво сме (само сега не' напушти, замина Русија на постдипломски:()

Од фанклубот на Баерн ги познавам :

Bavarec
Bavarecot
bayernfanatic
FcBayern
PoisonLady
Боби[МКД]
ЧЕНТО
spaso
Бавариа
Ja_CakaM


Исто така го познавам
Bloody Tampon - роднинска линија

И мож да има уште некој, ама не ми текнува во моментов.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom