Prison Break

Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
до 11 епизода од 1ра сезона сум неам зборој за сериава:smir:
мајкл, типот е звер :)
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.682
Поени од реакции
52.561
може некој да ми даде преводи за епизодите од четвртата сезона? немора на македонски може и на српски или хрватски
 
I

Intex

Гостин
може некој да ми даде преводи за епизодите од четвртата сезона? немора на македонски може и на српски или хрватски
Ги имаш сите преводи на titlovi.com.
Оди на сајтов и симни ги. Има и српски и македонски.
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
И серијата ќе заврши како шо почна.
Па ајт УПМ :Ѕ
 

korka

Голтар
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.027
Поени од реакции
435
epizodava info da ne ima
da ne ja pustija
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.400
Поени од реакции
5.953
Излезена е 19-та, вчера излезе.
 

*LittLe heart*

*најубави очи-ЗЕЛЕНИ*
Член од
14 јануари 2008
Мислења
751
Поени од реакции
289
Ја гледав 19тата епизода ме изнервира пак што се направи сплетка ама ок беше според мене ќе видиме што ќе се деси понатаму.И едвај чекам да го убијат Тбаг ме нервира веќе:nesum:
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
21 epizoda sum od 1ra sezona, EPIC ESCAPE :vozbud:
ae imam use mnoguu jas za gledajne :p
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.388
Поени од реакции
25.182
Денес ја изгледав. Мислам... Есперанса, Забранета љубов стајл? Аман. Она за Линколн на пример, демек посвоен ова она... Шпанска серија.
Тоа за бебето од Сара што знаеше госпоѓа Скофилд, сеа дан испаднит ко онај СФ филм кај шо астронаутон ќе ја затруднит жена му и ќе се родет дебили.
Глупо е мислам... Некогаш ми се чини дека не е истата серија што сум ја гледал пред некоја година, многу глупаво, дури на крај ќе испадне Сукре да се врати и да ги спаси херојски...
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Денес ја изгледав. Мислам... Есперанса, Забранета љубов стајл? Аман. Она за Линколн на пример, демек посвоен ова она... Шпанска серија.
Тоа за бебето од Сара што знаеше госпоѓа Скофилд, сеа дан испаднит ко онај СФ филм кај шо астронаутон ќе ја затруднит жена му и ќе се родет дебили.
Глупо е мислам... Некогаш ми се чини дека не е истата серија што сум ја гледал пред некоја година, многу глупаво, дури на крај ќе испадне Сукре да се врати и да ги спаси херојски...
postov ti nemat nikakva smisla!
daj ne se praj pameten i ne davaj besmisleni kritiki za seriava..
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.400
Поени од реакции
5.953
А ти од кај знаеш дали му има смисла постот кога воопшто ја немаш гледано 4та сезона?

Бог да чува еј...

Читајте малку пред да постирате, зошто на почетокот никој лош збор не кажа за серијата, првите сезони беа генијални, ама сега повеќето ја гледаме оти веќе сакаме да видиме што ќе се случи на крај и да не ни пропаднат залудно толку изгледани, возбудливи епизоди.
Prison Break не е тоа што беше и тоа е непобитен факт, џабе се расправаме.
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
гофна...
и да, некој должи пија4ка :)
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Големи гофна... пример за тоа како не треба да се претерува и од доброто да се бара подобро во случајов профит... поголем де.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom