Кајгана Кантер собиранки

Член од
13 јули 2007
Мислења
15
Поени од реакции
0
lele zika koj drug ke ide od pp ahh sabota imam rabota i ja ke dojdev od KU pa ke imase zurka ama sum zafaten taka da cya next time Poz to all.....:pipi:
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Пимате усхте еден пациент за CS? Ако примате кажете каде и кога.
 
Член од
21 февруари 2007
Мислења
234
Поени од реакции
10
Жиле
тоа е теоремава...
како не ме разбра ...па и тој преведувачо за бееп не лини сигурно да му ја намалиш то платата...
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Сериозно е за денес у 5 саат?
Да не испадне после џабе доаѓам...
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Сериозно е за денес у 5 саат?
Да не испадне после џабе доаѓам...
Де бе. Јас и Д Мен таму ќе бидеме од 12, на дејмер. :pipi:
Побарајте не. :kesa:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ја доаѓам у 4 и пол послем возачки...чекај ме :zlo:
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
Ние дојдовме, па вие...кога сакате поминете :)
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Ние дојдовме, кога сакате наминете! :D
 

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
ja i ace-ta ke dojdeme nakaj 4 :) see ya there
 

Wannabemceez

Welcome to my WORLD!
Член од
17 јули 2007
Мислења
909
Поени од реакции
20
kanterot e najdobra igra na svetot pa zatoa igrajte so mene pa da vi pokazam sto e igra bot4ijna.

DENGER bOy
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Денеска поминавме тоБ!
Првин таму бевме јас и The Man, па после дојде Жиле Килер, t.e. HardToGet. Се изнаигравме кантер... па после дојдоа и HungryWolf, Aleksandar1000 и едно другарче нивно. Е тогаш стана интересно.
Прво игравме на Inferno, каде што јас, д мен и жиле тепавме со 5 разлика мислам. Д Мен направи неколку неверојатно убиства (не ме прашувајте како :pos:). После игравме на Dust2, каде што прво игравме како терори ние, победивме 10 - 5, па после како кантери ги тепавме со 16 - 12.
Ќе одигравме подобро, особено јас, ако Д мен не ми го одвлекуваше вниманието (суптилно) покажувајќи кон ептен доооообри девојки! :)
Мац педерчето не дојде, ниту контејнер. Следниот пат, нема да ве земеме!
Ае поз.
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
Денеска поминавме тоБ!
Првин таму бевме јас и The Man, па после дојде Жиле Килер, t.e. HardToGet. Се изнаигравме кантер... па после дојдоа и HungryWolf, Aleksandar1000 и едно другарче нивно. Е тогаш стана интересно.
Прво игравме на Inferno, каде што јас, д мен и жиле тепавме со 5 разлика мислам. Д Мен направи неколку неверојатно убиства (не ме прашувајте како :pos:). После игравме на Dust2, каде што прво игравме како терори ние, победивме 10 - 5, па после како кантери ги тепавме со 16 - 12.
Ќе одигравме подобро, особено јас, ако Д мен не ми го одвлекуваше вниманието (суптилно) покажувајќи кон ептен доооообри девојки! :)
Мац педерчето не дојде, ниту контејнер. Следниот пат, нема да ве земеме!
Ае поз.
:kesa:
 
Член од
13 јули 2007
Мислења
15
Поени од реакции
0
lelel znaci dobro bilo eh zosto bev na rabota ne mozev da dojdam ,,, aj sega dajte nekoi snimki da vidam za da se zagream :D hahaha daj da vidam kako bilo a i picinjata koi vi go odmetnale vnimanieto da mi gi opisete :D:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom