Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.541
Поени од реакции
4.078
Здраво јас сум нов корисник тука ,се надевам дека добро ќе се дружиме/:duel:


:back:

koj курац барса секој натпревар има среќа победа со 1-0

еве барса:drk::drk::drk::drk::drk::drk: вака ќе и прави РЕАЛ на Барса:sekss::sekss::sekss::sekss::sekss::sekss:
Виде ли, глеаше ли со Севиља ?? Пак имавме многу среќа :pos2:, пак победивме едвај, пак со 1-0 , врска неаме :pos2: еееееее тоа е тоа:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
da da vo pravo si bob ama pusta radost nemozeme da ja skrieme
aj povike ne ideme tuka
pozzzz
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
da da vo pravo si bob ama pusta radost nemozeme da ja skrieme
aj povike ne ideme tuka
pozzzz
Слободно доаѓајте никој не ви вика не, ама не да пишувате овде за Барса. Кого го интересира за Барса ќе си наврати кај вашиот фан клуб. Ако имате да пишете нешто за Реал и слично ок, а не провоцирања и други срања. Како што можеме ние да не пишуваме, така можете и вие мислам :) (со исклучок на неколку од наша страна кои провоцираат а и од ваша, нормално е да има такви) :)
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.541
Поени од реакции
4.078
Си имате свој фан клуб или се лажам?
Тоа што го пишав погоре да знаеш дека не е никаква провокација, само ме интересира што ќе врати дечкото што го цитирав, затоа што знаеш и самиот колку му е на место постот а ако модераторите мислат дека мојот пост не е на место слободно нека го бришат.:smir:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Тоа што го пишав погоре да знаеш дека не е никаква провокација, само ме интересира што ќе врати дечкото што го цитирав, затоа што знаеш и самиот колку му е на место постот а ако модераторите мислат дека мојот пост не е на место слободно нека го бришат.:smir:
Знам, им се чудам на таквите ама ајде...И од кај вас има многу такви па не им реплицирам, зошто со самите постови покажуваат колку пратат фудбал...
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Ако идеме со статистика, Реал има одиграно 19 натпревари од Јануари, не 15, со што останувате со 6 повеќе натпревари, не 10. Тие наскоро ќе се зголемат па така ќе имате оправдување за изгубената титула.
Честито 4000 :P забегав од тема :) убедливи бевте со севиља али ја мислам дека наредните 2 натпревари ке го пресудат шампионот. Ајде со среќа зашто многу ке ни треба и очекувам Сењор Хуанде да им докаже кој се бр.1 Ај кажете некој ако знае дали Робен ке игра со севиља и барселона??? Тој е еден од кључевите
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
За сите од барса: Ако ова што му се случуваше на реал и со големата предност на барса било во обратна страна тогаш барса дали и ќе ја гледавме во Примера следната сезона :pos2:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
За сите од барса: Ако ова што му се случуваше на реал и со големата предност на барса било во обратна страна тогаш барса дали и ќе ја гледавме во Примера следната сезона :pos2:
Исто беше и со нив лани, + немаа они лани толку повредени колку што имавме ние годинава. Разликата беше на крај 19 бода, а сега е 6 со можност да се намали (но и да се зголеми нормално), ама едно е сигурно а тоа е дека нема да им се клањаме како они лани на Бернабе :)


edit: Робен ќе паузира 3 недели, што значи КУР за Ел Класико. Ова да се немало толку среќа...Без Робен, Пепе и Снајдер во Ел Класико, без клучните поточно!
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Ако Барса ги победи и Валенсија, повеке немаме надеж за титулата, јас така мислам Барса се во извонредна форма а може многу да не изненадат и на Ел Класико
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ако Барса ги победи и Валенсија, повеке немаме надеж за титулата, јас така мислам Барса се во извонредна форма а може многу да не изненадат и на Ел Класико
Tesko ke bide na El Klasiko bez Roben, Snajder i Pepe... Ako izvleceme nereseno dobro ke bide, samo se plasam da ne primame 3-4 komada :kesa:
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
abe ke igra robben na el klasiko ke vidite ke stisne zabi za taa utakmica
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
Исто беше и со нив лани, + немаа они лани толку повредени колку што имавме ние годинава. Разликата беше на крај 19 бода, а сега е 6 со можност да се намали (но и да се зголеми нормално), ама едно е сигурно а тоа е дека нема да им се клањаме како они лани на Бернабе :)


edit: Робен ќе паузира 3 недели, што значи КУР за Ел Класико. Ова да се немало толку среќа...Без Робен, Пепе и Снајдер во Ел Класико, без клучните поточно!
Кој бе немал повредени Меси 2 пати се повредува по 3 месеца Ето 3 месеца не играше инаку ќе видиш дека ќе се клањате на Бернабе.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom