Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Како мавање на играч е полошо од плукање судија ? Три утакмици, ништо повеќе.
 

Fikela

Реалист...
Член од
8 март 2009
Мислења
370
Поени од реакции
2
Ништо страшно бе доби Нервен Слом чуекот.. ќе се опрае за неколку неделе :pos2::pos2:
 

BATISTUTA 9

Fiorentina-Partizan-Real
Член од
17 мај 2008
Мислења
2.085
Поени од реакции
266
po se sto gledam mislam deka ova e posledniot natprevar na pepe vo real...
go pocituvav kako igrac,ama vaka ne smee da se pretstavuva igrac na eden real madrid!!!!
ova najgolemiot sram za klubot vo poslednite godini!!!!!
i mnogu sum razocaran od ovoj poteg....:kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
А баш ме интересира што ќе се случеше доколку не го допреа соиграчите?!?! Ќе се снимаше нов филм со ЏЕКИ ЧЕН...САМ ПРОТИВ СИТЕ!!! :pos2::pos2::pos2: Ќе ги убиеше свите до еден у пм :pos2::pos2:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
po se sto gledam mislam deka ova e posledniot natprevar na pepe vo real...
go pocituvav kako igrac,ama vaka ne smee da se pretstavuva igrac na eden real madrid!!!!
ova najgolemiot sram za klubot vo poslednite godini!!!!!
i mnogu sum razocaran od ovoj poteg....:kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa:

Ќе му бапнат казна од 4-5 меча можеби и повеќе,ќе го удрат по џебот со некое иљадарче :pos2:,па ќе излезе у јавност со големо извинување и ајдееее за некое време оп па ќе игра...така е тоа...:helou:
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Па нормално дека ќе го казнат 3 да напраеше вакво нешто некој од Барса може 10 ќе го казнеа а??ех морее колку сакаа со сила да ве напраа шампиони толку појќе ви се шири шупекот!
Што требаше да значи ова ... не сфатив:smir:
 

Fikela

Реалист...
Член од
8 март 2009
Мислења
370
Поени од реакции
2
А баш ме интересира што ќе се случеше доколку не го допреа соиграчите?!?! Ќе се снимаше нов филм со ЏЕКИ ЧЕН...САМ ПРОТИВ СИТЕ!!! :pos2::pos2::pos2: Ќе ги убиеше свите до еден у пм :pos2::pos2:
Тогаш неможеше ЧАК НОРИС да го допре а камо ли соиграчите:pos2::pos2: Види брате економска криза у светов па нервозе на све стране таке и за Пепе му дошло преку к*у све и почна да тепа ка лудак :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Честитки за победата ама ова што го направи Пепе е срам за него и за цел тим играч кој игра за најтрофејниот клуб не смее да си го дозволи тоа :nenene: шо му беше само тој си знае
 

Fikela

Реалист...
Член од
8 март 2009
Мислења
370
Поени од реакции
2
Што требаше да значи ова ... не сфатив:smir:
па појќе од очигчедно дека со сила ве праа шампиони на секој натпревар има пенал за вас од тие пенали 90 % се непостоечки ете тоа важи
 
V

Viktoranius

Гостин
па појќе од очигчедно дека со сила ве праа шампиони на секој натпревар има пенал за вас од тие пенали 90 % се непостоечки ете тоа важи

Смешно е ова.

Дај кажи ми Барса оваа утакмица колку пати победи со над 3 гола разлика, не заебавај оваа сезона имаме машинерски напад не ни требат пенали за да победиме некој.
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Fikela напиша:
па појќе од очигчедно дека со сила ве праа шампиони на секој натпревар има пенал за вас од тие пенали 90 % се непостоечки ете тоа важи
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Ај бе не трескај глупости, ќе ти се смеат само. Ваквите детски постови можеш да ги кажуваш кај тебе во маало. Не велам дека судиите немат направено грешки во корист на Барса, али и не имаат оштетено многу. Гледај по некоја повторена снимка од натпреварот против Гетафе во саботата ќе видиш. И мислиш ли дека секогаш суделе правилно кога е Реал во прашање ? Никогаш не помогнале сезонава со нивните грешки? Муабетов не ти е на место... мислам дека и самиот си знаеш.
И греота е да се вадите на судиски грешки, коа и самиот знаеш дека сме светлосни години пред вас сезонава. Кога ќе го видам Реал со таква игра, ќе му ја честитам титулата уште во првите 10 кола:smir:
 

Fikela

Реалист...
Член од
8 март 2009
Мислења
370
Поени од реакции
2
Смешно е ова.

Дај кажи ми Барса оваа утакмица колку пати победи со над 3 гола разлика, не заебавај оваа сезона имаме машинерски напад не ни требат пенали за да победиме некој.
Брат невикам дека немаа добра екипа али неможе бе на секоја утакмица пенал да има за нив.. ај објасними како е ова можно ??
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Ај бе не трескај глупости, ќе ти се смеат само. Ваквите детски постови можеш да ги кажуваш кај тебе во маало. Не велам дека судиите немат направено грешки во корист на Барса, али и не имаат оштетено многу. Гледај по некоја повторена снимка од натпреварот против Гетафе во саботата ќе видиш. И мислиш ли дека секогаш суделе правилно кога е Реал во прашање ? Никогаш не помогнале сезонава со нивните грешки? Муабетов не ти е на место... мислам дека и самиот си знаеш.
И греота е да се вадите на судиски грешки, коа и самиот знаеш дека сме светлосни години пред вас сезонава. Кога ќе го видам Реал со таква игра, ќе му ја честитам титулата уште во првите 10 кола:smir:
Во право си. Барса игра феноменално сезонава, ама и Реал не е многу поназад. Може не игра толку добар фудбал за око ама сепак 6 бода е разлика, не е 19 како лани.
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Судиите во Шпанија општо се срање, за сите не само за Барса или за Реал.

Претеруваш со ова светлосни години, да не почнувам со статистики повторно. Види ја втората половина од сезоната на Реал, и двата клуба играат одлично сезонава. Фрустрирачки ќе биде со толку освоени бодови некој од овие два клуба да не земе титула.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom