Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Е и на Јуве ако не ги тепаме утре право нек се гоне и Шустер, и Калдерон и управата и сите.
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Шо кој к.р ме боле за адриано ак сакааа нека оде да играа у кенија на мене ме занима колко ке тепаме утре - пишана ми е 1 :)
Не јас ставих линко за да видат содржиинта е смех иначе и на мене не ме боле за Адријано
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Осеќам дека денеска ќе ги згазиме Јуве еј, уште од вчера тоа ми се врти низ глава, а секогаш кога ми се случувало ова газиме :) Ај со среќа вечер, рано да се постигне гол да не дозволиме да го играат ебаното катанаџо и да ја уништат утакмицата...
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
имам лошо предчуство.... со хајнце, гути и раул во прва постава ЛШ не се освојва...
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
jas mislam deka deneska tandemot raul van nisterlooy ke dadat vo mrezata na juventus po dva gola pozdrav se gledame na poluvreme so radosen rezlutat
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.507
Поени од реакции
14.147
Мислам дека ВДВ на местото на Гути, и Игуаин на местото на Раул би било подобра комбинација ?
 
Член од
26 февруари 2008
Мислења
305
Поени од реакции
61
И јас мислам дека Шустер можел да пусти по комплетен прв состав,ама ајде да му веруваме.Иначе мислам дека Раул не е човек за прва постава ама е човек кој има искуство во лига на шампиони.Инаку според мене Игуаин треба да игра прва постава за стално цар е братот.АЈ ВЕЧЕР да се радуваме на победа.
ПОЗДРАВ ДО СИТЕ РЕАЛЧИИ
НАПРЕД
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Мислам дека ВДВ на местото на Гути, и Игуаин на местото на Раул би било подобра комбинација ?
Баш исто размислував и јас, ВДВ би требало да е во првите 11 вечерва,
ај ваљда ќе направит некоја измена Шустер до почеток на натпреварот
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Не бе за Гути сум ја вечер да игра, одамна нема пуштено килер пас, со Јуве е право време :)
Само би го заменил Гаго со Диара, друга забелешка немам, оставете го Раул растура во ЛШ, гарант ќе збрцне еден вечер, исто толку сум сигурен и дека примаме еден, е сеа финтата е да даеме 3 и завршена работа :)
А да, и Робен ќе ги ора вечер (Мелберг десен бек :))
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Ке ора,али да не му снема бензин:)хех мала шала.
Подобро да игра од другата страна,против Молинаро би му било полесно
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Ке ора,али да не му снема бензин:)хех мала шала.
Подобро да игра од другата страна,против Молинаро би му било полесно
Мелберг побавен е, али градбата му е ко на тенк така да интересно е биде, иако мислам дека Робен е пребрз за него, али ќе менува страни не е проблем, и кај Молинаро ќе се проба :)
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Мелберг црвен ке добие ке видите..какв е нервозен два пати да го помине овој ке се накурчи хахахха
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom