Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
ajde sea vo sreda na barnabe da gi ebeme juventus so minimalni 4-0 i golovite raul i rud van nisterlooy pozdrav do site a osobeno do bobi4e
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Не се нервирајте... изгубииме важни бодови ама сепак сеуште е почеток на сезоната има уште многу многу кола ехее....
Според мене не треба да загубиме во дерби натпреварите од барса, валенсиа или вилареал, колку што може повеке бодови да освоиме од овие 6 натпревари.
Инаку за барса... ќе им дојде и на нив кризата, ке почнат да губат од бетис, севила... така да мегусебните дуели ке решаваат кој ке биде шампион! :smir:
Не надевај се на кикс на Барса, надевај се на добра игра на твојот тим. :helou:
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Не надевај се на кикс на Барса, надевај се на добра игра на твојот тим. :helou:
Јас се надевам на подобри игри на реал во иднина ама сепак радоста нема да биде иста кога барселона ке почнат да губат бодови неколку кола по ред од помали клубови. Како што знаеме и на реал и на барселона зимата ги зафакат најмногу кризите, така да ќе биде интересно. За натпреварот што ке биде на 14 Декември Барселона - Реал, мислам оти барселона само ке влезе како фаворит затоа што ке се игра на ноу камп, за друга предност не верувам да има - освен ако не се повредат најдобрите од реал. :smir:
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
13
Ајјт Да победите утре Раул и Делпиеро стрелци кој ке даде повеке победува:vozbud:
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Јас се надевам на подобри игри на реал во иднина ама сепак радоста нема да биде иста кога барселона ке почнат да губат бодови неколку кола по ред од помали клубови. Како што знаеме и на реал и на барселона зимата ги зафакат најмногу кризите, така да ќе биде интересно. За натпреварот што ке биде на 14 Декември Барселона - Реал, мислам оти барселона само ке влезе како фаворит затоа што ке се игра на ноу камп, за друга предност не верувам да има - освен ако не се повредат најдобрите од реал. :smir:
Абе ке влезе како фаворит, ама да не излезе со наведнати глави после шо правиме:pos2::pos2:. Ти си знааш шо праиме после
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Јас се надевам на подобри игри на реал во иднина ама сепак радоста нема да биде иста кога барселона ке почнат да губат бодови неколку кола по ред од помали клубови. Како што знаеме и на реал и на барселона зимата ги зафакат најмногу кризите, така да ќе биде интересно. За натпреварот што ке биде на 14 Декември Барселона - Реал, мислам оти барселона само ке влезе како фаворит затоа што ке се игра на ноу камп, за друга предност не верувам да има - освен ако не се повредат најдобрите од реал. :smir:
Миле ај ќут ајде :) пак ќе урочаш работта, и после ќе треба да те гонам низ градо : )))
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.506
Поени од реакции
14.147
Ван Нистелрој се врати. Дали тоа значи дека утре ке ја наполни мрежата на Јувентус ? :)
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Миле ај ќут ајде :) пак ќе урочаш работта, и после ќе треба да те гонам низ градо : )))
Хехе и јас сакам да тепа реал зашо да урочам :)
*само шо ке изгубам опклада од 100ден :)
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Ван Нистелрој се врати. Дали тоа значи дека утре ке ја наполни мрежата на Јувентус ? :)
И тоа не е се ! ! !
Ако се јавите во следните дваесет минути, ке ги добијат и головите на Раул, ВДВ и Снејдер.

Да да добро слушнавте :)))))
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Чист кец. Мислам дека ке бидете убедливи..:pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom