Промашени трансфери

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Не,не,не...Не можеш така да збориш..Павлиечнко е само месец време во Тотенхем,тој сам призна дека дури му е тешко и да ги издржи тренинзите.Можеби некој од вас се сеќава каков беше Кристиано кога пристна во Јунајтед,а каков е сега !:helou:
Прав си. Но според тоа дека нее навикнат на ваков фудбал, мислам дека ке биде промашен трансфер.
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Seva u Chelsea voopsto ne bese utnat .. tuku na coekot mu pomina vremeto taka da ne treskajte gluposti..a za utnat mozam da kazam henry u barsa:) kiss :helou:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.467
Поени од реакции
5.439
Ривалдо, Емерсон, Роналдо, Роналдињо, Одо, Гуркуф, Шева(2), Оливеира, Сторари = Милан
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Не,не,не...Не можеш така да збориш..Павлиечнко е само месец време во Тотенхем,тој сам призна дека дури му е тешко и да ги издржи тренинзите.Можеби некој од вас се сеќава каков беше Кристиано кога пристна во Јунајтед,а каков е сега !:helou:
Павличенко не е за во Тотенхем тој треба да заигра во попознам и поголем клуб, таму да дојде во форма!
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Павличенко не е за во Тотенхем тој треба да заигра во попознам и поголем клуб, таму да дојде во форма!
Е тоа нема да се случи.:helou: Пошто претпоставував, дека уште незнае како е да се игра во Англија,и дека е голема разликата Русија-Англија. Така ке биде и со Аршавин(доколку некој го земе од појакиве тимови)
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
не мора да е Англија може Италија,Франција,Германија ..
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
не мора да е Англија може Италија,Франција,Германија ..
Било каде од тие лиги. Јас ја посочив Англија пошто тој сега таму настапува. Во Русија е друг фудбалот.. Затоа од таму, не се прославиле многу многу играчи кога преминувале во појаките екипи низ европа.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.674
Поени од реакции
9.288
Почекајте малу,човекот нема уште изиграно 10 утакмици и одма констатиравте промашен.Смирете се.Тотенхем моментално не бележи некој добри резултати и Павличенко не може ништо да придонесе сам кога не може целиот тим да постигне.На крај од сезона ќе може да констатираме.Исто сега ако речеме дека Роби Кин е промашај во Ливерпул,Бербатов во Мен Ју или Кварезма во Интер.Нема смисла ич.
 
F

fantomX

Гостин
Павличенко не е за во Англија според мене. Во друга лига поубо би му било.
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Ривалдо, Емерсон, Роналдо, Роналдињо, Одо, Гуркуф, Шева(2), Оливеира, Сторари = Милан
Ај запрашај се уште еднаш за овие двајца и дали навистина се утанати трансфери!
 
Z

ziko bt

Гостин
Павличенко не е за во Англија според мене. Во друга лига поубо би му било.
ete gledate mn greska naprajvte so go pisavte pavlicenko to neubo igrase samo dva meseci ami eve go sega se isture goloj davanje
ako e za taka drogba i addebajor prvite sezoni kladoja po 7-8 goloj pa sega se glavni igraci na ekipite
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Шевченко - Челзи
Шевченко - Милан
Роналдо - Милан
 

Kajgana Shop

На врв Bottom