Промашени трансфери

Bobi_kr_palanka

Dwayne The Flash Wade
Член од
26 јули 2008
Мислења
350
Поени од реакции
150
Ривалдо во Милан, Бекам во Реал, Вудгејт во Реал, Шевченко во Челзи, Овен во Реал итн...
 

kusi

glory for man utd
Член од
12 мај 2008
Мислења
295
Поени од реакции
3
сите што отидоа во тотенхем сезонава дефинитивно таквоо промашување не сум видел во моиве 17 години:vozbud::vozbud:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
вудгејт и овен во реал
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Павличенко во Тотенхем.
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
mislam deka da odese vo postabilen klub ke bese mnogu podobro za nego, za mene e promasen za nekoj ne e i taka sekoj po svoj vkus!
 
Д

Демијан

Гостин
Ривалдо во Милан, Бекам во Реал, Вудгејт во Реал, Шевченко во Челзи, Овен во Реал итн...
Колку само не беа промашувања.Бекам беше еден од најдобрите фудбалери на Реал додека играше таму.Сеа ќе кажеш освоил само еден Супер Куп и последнава титула.Види вака: Бекам дојде во Реал во најлошиот тајминг,кога Роналдињо дојде у Барса.А за Овен?9 гола на 11 натпревари?Тоа е лошо?Него Овен у Реал неможеше да фати место заради "недопирливите" Раул и Роналдо.Не беа во форма ама знаеме кој е Раул за Мадриѓаните и El Fenomeno.Овие двајца според мене одлично играа за Реал ама горе е наведено зошто сите мислам дека се промашени трансфери.
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
најпромашено е се што иде у тот.хем :pos2:
не ги бива а се фалеа боље од нас ќе биле оваа сезона
ги видов последно се :pos2:

:helou:
сите што отидоа во тотенхем сезонава дефинитивно таквоо промашување не сум видел во моиве 17 години:vozbud::vozbud:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Ривалдо во Милан, Бекам во Реал, Шевченко во Челзи, Фламини во Милан, Павлиниченко во Тотенхем..:pipi:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Павлиниченко во Тотенхем..:pipi:
Не,не,не...Не можеш така да збориш..Павлиечнко е само месец време во Тотенхем,тој сам призна дека дури му е тешко и да ги издржи тренинзите.Можеби некој од вас се сеќава каков беше Кристиано кога пристна во Јунајтед,а каков е сега !:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom