Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
P

PoisonLady

Гостин
Лелееее,нели ви е срам да лажете бе??? ц ц ц
Неаме НИШТО освоено (освен бундеслига)...И не лажете во иднина!!!
 
Н

'Никола'

Гостин
Лелееее,нели ви е срам да лажете бе??? ц ц ц
Неаме НИШТО освоено (освен бундеслига)...И не лажете во иднина!!!
Хехе, па и ти, малку да не е Бундес Лигата? Ама како што имав постирано неколку страни поназад, нашиве пробаа крв и се гладни за уштеее.:zlo:
 
P

PoisonLady

Гостин
Хехе, па и ти, малку да не е Бундес Лигата? Ама како што имав постирано неколку страни поназад, нашиве пробаа крв и се гладни за уштеее.:zlo:
Премалку е!!! И онака ни е 22 титула така да...не ми дошло зорт баш за тој трофеј :baeh:
Па дури и за оној од Купот не ми е зорт...ама има едно трофејче кое на 22 мај во Мадрид МОРА да се освои (се друго е само плус).
И пак ќе речам: Немојте да лажете за да не ни се случи нешто несакано па после да мора да се криеме.
 
Н

'Никола'

Гостин
^ Абе се зафркававме за тоа. Никогаш не сум кажал со сериозност такво нешто. Чил аут малку.:wink:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Фрос ни е многу напната :vozbud:

Ќе те опуштиме утре... :baeh:
 
Н

'Никола'

Гостин
Фрос ни е многу напната :vozbud:

Ќе те опуштиме утре... :baeh:
Хехе, мора таква да биди, со волци како нас, мора некој да ја држи контролата во свои раце.:)
абе за утре со најјак состав излегуваме, така?
 
P

PoisonLady

Гостин
Хехе, мора таква да биди, со волци како нас, мора некој да ја држи контролата во свои раце.:)
абе за утре со најјак состав излегуваме, така?
Со мене да си немате работа!!!:pipi:
Какво е ова прашање??? Па нормално дека со најјак состав.Треба Робен и компанија трактор да ги прегази па за да добијат малку одмор од Ван Гал.
 

spaso

Search Pretty Girls from your city for night
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Премалку е!!! И онака ни е 22 титула така да...не ми дошло зорт баш за тој трофеј :baeh:
Па дури и за оној од Купот не ми е зорт...ама има едно трофејче кое на 22 мај во Мадрид МОРА да се освои (се друго е само плус).
И пак ќе речам: Немојте да лажете за да не ни се случи нешто несакано па после да мора да се криеме.

Ne se sekiraj posle ke zememe edno boleduvanje od 1 mesec i gotovo hahahahaha
 
Н

'Никола'

Гостин
Боби[Мкд];3556124 напиша:
http://www.sueddeutsche.de/K5F38q/3349935/Sorgen-um-Contento.html

Контенто неизвесен. Јас мислам дека е некоја игра.:toe:
Ааа, вГаал и такви игри не ми одат заедно. Не е таков тип, барем досега не играл на такви карти. Не е Фергусон тој, па ајде сега ќе лажеме.:) Ќе видиме утре дали ќе игра, се надевам дека да.
 
Н

'Никола'

Гостин
Прочитав на Спортденес (знам дека пишуваат безвезни работи), но сепак ме замисли малку. Швајнштајгер изјавил дека не е задоволен од атмосферата на Алијанц Арената и од навивачите. Многу често се случувало едно грешно додавање да направи и одма сите го исвиркувале. Исто кажа дека тоа во другите клубови го немало. Ги повикал навивачите да го бодрат клубот и кога не му оди, и во тешки моменти, а не само во периоди како овој сега. И поради сето тоа, не бил сигурен дали ќе ја продолжи верноста на клубот посе Светсково.
Значи не знам колку е вистина и колку се овие зборови извртени од страна на новинарите, но сепак воопшто не ми се бендиса ова што го прочитав.
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Прочитав на Спортденес (знам дека пишуваат безвезни работи), но сепак ме замисли малку. Швајнштајгер изјавил дека не е задоволен од атмосферата на Алијанц Арената и од навивачите. Многу често се случувало едно грешно додавање да направи и одма сите го исвиркувале. Исто кажа дека тоа во другите клубови го немало. Ги повикал навивачите да го бодрат клубот и кога не му оди, и во тешки моменти, а не само во периоди како овој сега. И поради сето тоа, не бил сигурен дали ќе ја продолжи верноста на клубот посе Светсково.
Значи не знам колку е вистина и колку се овие зборови извртени од страна на новинарите, но сепак воопшто не ми се бендиса ова што го прочитав.

Точно е тоа...Пренесено е од германските медиуми.

Швајнштајгер таму одговара на прашањето дали вечно ќе остане во Баерн,он вика дека неможе да предвиди што може да се случува во иднина или по Светското,и дека нема да е фер спрема навивачите да се врзе вечно за Баерн,а да го напушти клубот еден ден.Што е и коректно по мене,сооглед дека е млад,и може да се случи ко Балак да посака да промени средина,и тоа му е коректен одговор.

А околу свикрањата и тоа е точно и има право.

Сепак не се сеќирајте Швајни останува минимум до 2012 па и повеќе.....Тоа сум убеден.
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
Sporet mene Shfajni e eden od najdobrite nasi igraci a toa sto saka da kaze e povisoka plata:pipi:
 

spaso

Search Pretty Girls from your city for night
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Прочитав на Спортденес (знам дека пишуваат безвезни работи), но сепак ме замисли малку. Швајнштајгер изјавил дека не е задоволен од атмосферата на Алијанц Арената и од навивачите. Многу често се случувало едно грешно додавање да направи и одма сите го исвиркувале. Исто кажа дека тоа во другите клубови го немало. Ги повикал навивачите да го бодрат клубот и кога не му оди, и во тешки моменти, а не само во периоди како овој сега. И поради сето тоа, не бил сигурен дали ќе ја продолжи верноста на клубот посе Светсково.
Значи не знам колку е вистина и колку се овие зборови извртени од страна на новинарите, но сепак воопшто не ми се бендиса ова што го прочитав.

HAHAHAHAHA leeeeeele gluposti me iznasmea brat ,abe nema sto da ve plasi toa...ako bese taka depresiven Schweini nemase tolku da se raduvase vo BERLIN .. ajde vidi mu ja radosta koga go nosi trofejot po skalite vo Berlin i ke ti se krene moralot , aplus toa e i izvadeno od kujnata na INTER vo presret na finaleto da mu opadne malku moralot na SCHWEINI za da ne igra na nivo na 22 maj. poradi toa sto znae Mrinho deka Schweini nema taka lesno da ja dade sredinata tuku ke ima da gi izede na zabarive.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom